Witold Pyrkosz nie żyje. Serialowego Lucka wspominają aktorzy

i

Autor: fot. facebook.com/rafalmroczekofficial (screen) screen z profilu www.facebook.com/rafalmroczekofficial

Witold Pyrkosz nie żyje. Serialowego Lucka wspominają aktorzy

2017-04-22 22:03

Witold Pyrkosz nie żyje. Jego śmierć poruszyła internautów, telewidzów, ale również znanych aktorów. Co napisali?

Witold Pyrkosz nie żyje. Smutna informacja poruszyła dosłownie wszystkich. Witold Pyrkosz przez ostatnie 17 lat grał w serialu M jak miłość i zdecydowanie była to jedna z najbardziej lubianych przez widzów postaci w serialu. Wcielał się w Lucjana Mostowiaka, przykładnego, a jednocześnie pozytywnie nastawionego do życia dziadka, męża i ojca. O śmierci wybitnego aktora dowiedzieliśmy się 22 kwietnia z oficjalnego profilu M jak miłość na Facebooku. Chwilę później w serwisach społecznościowych pojawiły się wspomnienia kolegów z planu.

Witold Pyrkosz - M jak miłość, Janosik i inne role króla seriali

Autor: brak danych

Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor zmarł 22 kwietnia 2017 w Warszawie. Swoją karierę aktorską rozpoczął w wieku 29 lat. Zadebiutował w dziele pt. Lekkomyślna siostra, Włodzimierza Perzyńskiego.

Witold Pyrkosz nie żyje - reakcje 

Małgorzata Kożuchowska napisała: - Witku kochany! Taki zostaniesz na zawsze w moim sercu i pamięci. Uśmiechnięty, szczęśliwy, pełen energii. Do zobaczenia

Anna Mucha uczciła śmierć Witolda Pyrkosza na planie zdjęciowym... 

Ilona Łepkowska, producentka oraz scenarzystka M jak miłość powiedziała na antenie TVN 24, że aktor był ciężko chory i leżał w szpitalu, jednak nie chciano rozpowszechniać tej informacji. Każdy miał nadzieję, że jego stan się poprawi. Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia mając 90 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE