Witold Paszt - choroba, wiek, dzieci, żona. Kim jest trener The Voice Senior?

2022-02-19 11:58
Witold Paszt
Autor: TRICOLORS/East News

Witold Paszt - choroba, wiek, dzieci, żona. Kim jest trener 2. edycji The Voice Senior? Więcej najciekawszych, a tym samym najważniejszych informacji o muzyku znajdziecie poniżej! Kim jest Witold Paszt i jak rozpoczęła się jego kariera w muzycznej branży? Jak długo i z jaką chorobą się zmagał?

Witold Paszt był znaną i cenioną gwiazdą w muzycznej branży! Artysta przez lata pracował nad swoją muzyczną karierą, która bez dwóch zdań przyniosła mu ogromną rozpoznawalność w naszym kraju. Kim był Witold Paszt i co o nim wiemy? Najciekawsze informacje o trenerze The Voice Senior znajdziecie poniżej! 

Witold Paszt nie żyje. Muzyk o wielkim sercu miał 68 lat

Witold Paszt, polski piosenkarz swoją muzyczną karierę rozpoczął w zespole Victoria Singers, jednak największą rozpoznawalność zawdzięcza grupie Vox, którą de facto sam założył. Artysta jest członkiem jednego z najbardziej znanych zespołów muzycznych, który lata temu cieszył się ogromną popularnością. Grupa Vox ma na swoim koncie kilka wydanych płyt, zagrali setki jak nie tysiące koncertów organizowanych nie tylko w Polsce, ale także w różnych zakątkach świata.  

Witold Paszt - choroba

Wokalista i założyciel zespołu Vox na początku pandemii zmagał się z koronawirusem, przez co mocno schudł i sprawiał wrażenie wyjątkowo przemęczonego. 

Witold Paszt - śmierć

19 lutego 2022 polskie media zalała smutna informacja, że Witold Paszt nie żyje. Rodzina wydała specjalne oświadczenie, za sprawą którego poinformowała, że przyczyną śmierci były komplikacje po zachorowaniu na koronawirusa.

Witold Paszt nie żyje - PRZYCZYNA ŚMIERCI. Smutne kulisy ostatnich chwil życia

Witold Paszt - wiek

Witold Paszt urodził się w 1953 roku w Zamościu. Artysta w momencie śmierci miał 68 lat. 

Witold Paszt - dzieci

Witold Paszt swoją rodzinę kocha z całego serca. Artysta jest ojcem dwóch przepięknych córek, Natalii oraz Aleksandry. 

Witold Paszt - żona 

Witold Paszt pożegnał swoją żonę Martę, która odeszła w 2018 roku. Artysta bardzo przeżył śmierć swojej ukochanej i nie pogodził się z jej stratą. 

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze