Witold Paszt - choroba, wiek, dzieci, żona. Kim jest trener 2. edycji The Voice Senior?

Witold Paszt
Autor: TRICOLORS/East News

Witold Paszt - choroba, wiek, dzieci, żona. Kim jest trener 2. edycji The Voice Senior? Więcej najciekawszych, a tym samym najważniejszych informacji o muzyku znajdziecie poniżej! Kim jest Witold Paszt i jak rozpoczęła się jego kariera w muzycznej branży?

Witold Paszt jest znaną i cenioną gwiazdą w muzycznej branży! Artysta przez lata pracował nad swoją muzyczną karierą, która bez dwóch zdań przyniosła mu ogromną rozpoznawalność w naszym kraju. Kim jest Witold Paszt i co o nim wiemy? Wszystkie najciekawsze, a tym samym najważniejsze informacje o trenerze 2. edycji The Voice Senior znajdziecie poniżej! Przypomnijmy, że kolejna edycja The Voice Senior 2021 nadchodzi wraz z nowymi trenerami.

Witold Paszt, podobnie jak Izabela Trojanowska zadebiutuje w muzycznym show w roli trenera. Polski piosenkarz swoją muzyczną karierę rozpoczął w zespole Victoria Singers, jednak największą rozpoznawalność zawdzięcza grupie Vox, którą de facto sam założył. Artysta jest członkiem jednego z najbardziej znanych zespołów muzycznych, który lata temu cieszył się ogromną popularnością. Grupa Vox ma na swoim koncie kilka wydanych płyt, jak i koncertów, które nie były organizowane tylko w Polsce, ale także w różnych zakątkach świata. Więcej na temat popularnego wokalisty przeczytacie poniżej. 

Witold Paszt - choroba

Wokalista i założyciel zespołu Vox jakiś czas temu zmagał się z koronawirusem, przez co mocno schudł i sprawiał wrażenie wyjątkowo przemęczonego. Na całe szczęście piosenkarz czuje się już znacznie lepiej i niebawem zobaczymy go w roli trenera The Voice Senior 2021.

Witold Paszt - wiek

Witold Paszt urodził się w 1953 roku w Zamościu, czyli obecnie artysta ma 68 lat. 

Witold Paszt - dzieci

Witold Paszt swoją rodzinę kocha z całego serca. Artysta jest ojcem dwóch przepięknych córek, Natalii oraz Aleksandry. 

Witold Paszt - żona 

Witold Paszt pożegnał swoją żonę Martę, która odeszła w 2018 roku. Artysta bardzo przeżył śmierć swojej ukochanej i wciąż nie pogodził się z jej stratą. 

Izabela Trojanowska o swojej biografii i jurorowaniu w The Voice Senior #HOT
Najnowsze