Without You (Sahel Hunger Crisis) - David Guetta ft. Usher. Zobacz charytatywną wersję klipu! [VIDEO]

2013-02-26 11:23

Without You - David Guetta ft. Usher to jeden z singli z wydanego w 2011 roku albumu Davida - Nothing But The Beat. Na kanale YouTube Davida pojawiła się właśnie nowa, charytatywna wersja teledysku nagrana w Afryce. Zobacz na Eska.pl!

Without You - David Guetta ft. Usher to jeden z singli z wydanego w 2011 roku przebojowego albumu Davida - Nothing But The Beat.

Na kanale YouTube Davida pojawiła się właśnie nowa, charytatywna wersja teledysku nagrana w Afryce. David nagrał nowy klip by wesprzeć działania prowadzone przez ONZ na rzecz zwalczania głodu w krajach Afryki. Without You (Sahel Hunger Crisis) ma promować  sahelcrisis.org - stronę poświęconą pomocy głodującym, na której można dokonać wpłat na rzecz fundacji.

David Guetta - Without You (Sahel Hunger Crisis) ft. Usher. Zobacz na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Sunrise 2013. Showtek Music, Mark Knight, Dada Life i Fedde Le Grand gwiazdami Sunrise Festival 2013! Zobacz fragmenty Sunrise Festival na Eska.pl [VIDEO]

al

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze