WIP BROS: kim jest ekipa, która nagrywa z Frizem?

i

Autor: Screen z youtube.com/watch?v=UkVaZreCkPg WIP BROS: kim jest ekipa, która nagrywa z Frizem?

WIP BROS - ekipa, która nagrywa z Frizem. Kto do niej należy?

2020-02-29 10:42

Wojtek i Piotrek to główni bohaterowie kanału WIP BROS. Chłopaki na początku byli tylko we dwójkę, dopiero później dołączył do nich Adam. Nie zmienili jednak nazwy kanału. Kim dokładnie jest ekipa WIP BROS? Wszystkie szczegóły na ESKA.pl.

Wojtek i Piotrek to założyciele kanału WIP BROS. Po jakimś czasie dołączył do nich kolega Adam. Nie zmieniono jednak nazwy kanału. To trio rozbawia swoich widzów, za pomocą popularnych formatów, które nabierają całkowicie nowego znaczenia. Wśród najpopularniejszych produkcji wymienić można: Najbardziej stresujące sytuacje, czy Twój chłopak vs jej chłopak. Kanał WIP BROS liczy już prawie półtora miliona subskrypcji.

Kim jest ekipa WIP BROS?

WIP BROSi wystartowali z kanałem 10 lutego 2016 roku. Na kanale (stan na 28.02.2020) mają 148 produkcji. Ich kontent to przede wszystkim komedie i parodie. Oprócz tego, że chłopaki ukazują rzeczywistość w krzywym zwierciadle, współpracują również z ekipą Friza. Wojtek, Piotrek i Adam prowadzą również kanał WiP Life, na którym pokazują kulisy nagrywania odcinków, są też relacje z Meet Upa, oraz filmy które nie pasują do kontentu głównego kanału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE