WIP BROS i STACHURSKY - piosenka Cholerny Hajs to najbardziej szalony utwór wiosny 2021?

WIP BROS i STACHURSKY - piosenka Cholerny Hajs to najbardziej szalony utwór wiosny 2021?
Autor: e-Muzyka WIP BROS i STACHURSKY - piosenka Cholerny Hajs to najbardziej szalony utwór wiosny 2021?

Popularni YouTuberzy połączyli siły z legendą polskiej muzyki tanecznej, by zwrócić uwagę na to, jak konsumpcjonizm wpływa na nasze życie i przypomnieć, że relacje z bliskimi są ważniejsze od hajsu. Wspólnemu singlowi wip brosów i Stachursky'ego towarzyszy wyzwanie na TikToku. Sprawdźcie, co nam powiedzieli artyści o swoim nowym projekcie.

WIP BROS i STACHURSKY - piosenka Cholerny Hajs to najbardziej szalony utwór wiosny 2021? Youtuberzy z kanału wip bros przedstawiają swój kolejny utwór muzyczny. Tym razem podjęli współpracę z niekwestionowaną ikoną polskiej popkultury, legendą muzyki dance - Jackiem Stachurskym! W kawałku cholerny hajs nawiązali do wielkiego przeboju Stachursky'ego, Cholerny czas. Utwór jest drwiącym komentarzem do konsumpcjonizmu i panującej kultury pieniądza.

Rap 20 w Radiu ESKA - wybierz najlepsze hip-hopowe utwory!

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Wip Bros i Stachursky - piosenka Cholerny Hajs

Singlowi towarzyszy specjalne wyzwanie na TikToku, zainicjowane przez chłopaków z wip bros i Jacka Stachursky'ego - #Cholernyhajs. Całe wyzwanie polega na nagraniu scenki, w której uczestnicy udowadniają widowni, że w naszym życiu na pierwszym miejscu nie powinien być hajs, przepych, blichtr, tylko relacje międzyludzkie, takie jak miłość, dobro, życzliwość, skierowane przede wszystkim do rodziny, przyjaciół, znajomych oraz nieznajomych.

Cholerny Hajs - trend na TikToku

Najnowsze