Wini x Matheo - remiks Taco Hemingwaya. 6 zer hitem w sieci! [VIDEO 18+]

2016-06-09 16:58
Wini x Matheo - remiks Taco Hemingwaya. 6 zer hitem w sieci! [18+]
Autor: fot. YouTube/stoprocentTV screen z teledysku do 6 zer

Piosenka Taco Hemingwaya w wersji Matheo x Wini! 6 zer w remiksie cieszy się rosnącą popularnością, ale czy dorówna oryginałowi? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Wini x Matheo - remiks piosenki Taco Hemingwaya już w sieci! Nowa wersja 6 zer w krótkim czasie zdobyła dużą popularność. Chwilę po premierze pod teledyskiem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nikomu nie przeszkadza, że artyści ze Stoprocent wzięli na warsztat jeden z bardziej lubianych hip-hopowych kawałków. Artyści tą wersją zapowiadają swój wspólny mixtape Fałszywy rap, prawdziwy hajs. Warto dodać, że wcześniej Wini zaprezentował fanom hip-hopu utwór pt. Boss.

>> EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

>>> Sobota to polski 2Pac? Znamy swoją wartość, wiemy jak rapujemy! Wywiad dla ESKA.pl!

Wini z Matheo remiks 6 zer

Wini i Matheo to duet, który ma już na swoim koncie udane remiksy. Wcześniej wspólnie z Sobotą stworzyli nową wersję hitu zespołu Wilki - Bohema. Do dziś cieszy się ona uznaniem. Jak będzie tym razem? Teledysk do 6 zer, czyli nowej wersji piosenki Taco Hemingwaya ma ponad 90 tysięcy odsłon. Nad klipem czuwał: Piotr Pelo Gołdych, a za mastering utworu Marek Dulewicz. 

[Uwaga - VIDEO 18+]

RW

Najnowsze