Wimbledon 2014: Radwańska odpadła z Wimbledonu. Przegrała z Makarową [VIDEO]

2014-07-01 15:25

Porażka Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2014. Polka odpadła po meczu z Rosjanką Jakateriną Makarową przegrywając dziewięć gemów z rzędu. Jaką piosenkę puścilibyście Agnieszce Radwańskiej na pocieszenie?

Wimbledon 2014 - Agnieszka Radwańska w poniedziałek 30 czerwca walczyła o udział w ćwierćfinale wielkoszlemowego Wimbledonu. Niestety w meczu z Rosjanką Jakateriną Makarową Agnieszka Radwańska przegrała w dziewięciu gemach z rzędu.Zła passa Polki zaczęła się w siódmym gemie. Po świetnym serwisie Makarowej Radwańska radziła sobie coraz gorzej. W drugiej partii niestety nasza tenisistka nie była w stanie się poprawić. Przy stanie 0:5 nad kortem zaczęło padać. Mecz przerwano na ponad dwie godziny. Jednak przerwa nie pomogła Agnieszce Radwańskiej. Ostatecznie polska zawodniczka przegrała z Rosjanką 0:2 (3:6, 0:6). Z takimi wynikami Radwańska musiała pożegnać się z udziałem w Wimbledonie.

Przypomnijmy, że dwa lata temu Agnieszka Radwańska dotarła do finału Wimbledonu.

Po takiej porażce proponujemy Agnieszce Radwańskiej utwór The Remedy w wykonaniu Jasona Mraz. Jaki utwór Wy puścilibyście na pocieszenie naszej tenisistce?


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE