Wimbledon 2014: Radwańska odpadła z Wimbledonu. Przegrała z Makarową [VIDEO]

2014-07-01 15:25

Porażka Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2014. Polka odpadła po meczu z Rosjanką Jakateriną Makarową przegrywając dziewięć gemów z rzędu. Jaką piosenkę puścilibyście Agnieszce Radwańskiej na pocieszenie?

Wimbledon 2014 - Agnieszka Radwańska w poniedziałek 30 czerwca walczyła o udział w ćwierćfinale wielkoszlemowego Wimbledonu. Niestety w meczu z Rosjanką Jakateriną Makarową Agnieszka Radwańska przegrała w dziewięciu gemach z rzędu.

Zła passa Polki zaczęła się w siódmym gemie. Po świetnym serwisie Makarowej Radwańska radziła sobie coraz gorzej. W drugiej partii niestety nasza tenisistka nie była w stanie się poprawić. Przy stanie 0:5 nad kortem zaczęło padać. Mecz przerwano na ponad dwie godziny. Jednak przerwa nie pomogła Agnieszce Radwańskiej. Ostatecznie polska zawodniczka przegrała z Rosjanką 0:2 (3:6, 0:6). Z takimi wynikami Radwańska musiała pożegnać się z udziałem w Wimbledonie.

Przypomnijmy, że dwa lata temu Agnieszka Radwańska dotarła do finału Wimbledonu.

Po takiej porażce proponujemy Agnieszce Radwańskiej utwór The Remedy w wykonaniu Jasona Mraz. Jaki utwór Wy puścilibyście na pocieszenie naszej tenisistce?