Wiktoria Zwolińska - nie wygrała The Voice Kids, ale jej Creep doceniono na świecie!

2020-02-24 18:17 MK
Wiktoria Zwolińska
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Za nami finałowy odcinek trzeciej edycji The Voice Kids. Jedną z uczestniczek, którym nie udało się zakwalifikować do finałowej trójki, jest Wiktoria Zwolińska - typowana przez telewidzów show na jego zwyciężczynię. Mimo że nastolatka odpadła tuż przed decydującym starciem, jej występ z Przesłuchań w ciemno doceniono w światowym rankingu. Szczegóły na ESKA.pl.

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids zachwyciła wszystkich trenerów niezwykłym głosem oraz swoją dojrzałością. 13-letnia wokalistka, która ma już na swoim koncie wiele osiągnięć, była jedną z faworytek programu. Nastolatka walczyła o miejsce w finałowej trójce Cleo z Szymonem Lubickim oraz Natalią Kawalec. Trenerka podjęła jednak decyzję, że to właśnie Natalia będzie osobą, która zmierzy się z pozostałymi finalistami w ostatnim odcinku show.

Mimo tego, że Wiktoria Zwolińska nie wygrała The Voice Kids, z pewnością osiągnie w przyszłości wielki sukces. Podczas Przesłuchań w ciemno do programu, 13-latka brawurowo wykonała hit Creep z repertuaru Radiohead, a jej występ wgniótł w fotel nie tylko jurorów oraz widzów przed telewizorami, ale również zagranicznych fanów formatu The Voice. Na kanale The Voice Global pojawiło się wideo z najlepszymi wykonaniami kawałka Creep. Nie mogło w nim oczywiście zabraknąć utalentowanej Polki.

Wiktoria Zwolińska - The Voice Kids

Pojawić się w którymś z filmików opublikowanych na The Voice Global to nie lada wyróżnienie. Kanał subskrybuje bowiem blisko sześć milionów użytkowników! Wiktoria Zwolińska została wyróżniona wraz z uczestnikami z Flandrii, Kolumbii, Niemiec i Indonezji. Najwięcej komentarzy internautów dotyczy jednak Wiktorii oraz niemieckich bliźniaczek. A wam który bardziej się podoba?

Najnowsze