Marcin Maciejczak podbija sieć – piosenka Jak Gdyby Nic hitem!

2020-02-24 10:57
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak, zwycięzca 3. edycji programu The Voice Kids, pokazał w finale, że ma niesamowity talent wokalny. Zaprezentował swój pierwszy singiel Jak Gdyby Nic, który zachwycił internautów i podbija sieci. Na YouTube pobił nawet popularne wideo z Quebonafide.

Marcin Maciejczak, który był w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, pokazał w programie muzycznym The Voice Kids, że jego wokal jest niezwykły. Swoimi czterema finałowymi występami poruszył serca nie tylko jurorów, ale także widzów. Dzięki ich głosom otrzymał tytuł Najlepszego głosu w Polsce, kontrakt płytowy od wytwórni Universal Music Polska, a także nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Dodatkowo, młody artysta odebrał nagrodę specjalną za wygrany plebiscyt popularności wśród internautów, którą był voucher na nagranie piosenki i teledysku oraz 30 tysięcy złotych na cele charytatywne. Chłopak nie krył wzruszenia i bez zastanowienia przekazał pieniądze dla Fundacji Nuta Nadziei.

Marcin Maciejczak – nowa piosenka

Zwycięzca 3. edycji programu The Voice Kids podczas finału zaprezentował swój debiutancki singiel Jak Gdyby Nic. Ten niezwykle emocjonalny utwór, przypadł do gustu już chyba każdemu. Piosenka wraz z oficjalnym teledyskiem jest dostępna w internecie w serwisie YouTube. Hit zajmuje pierwsze miejsce w karcie na czasie. Co ciekawe jeden z finałowych występów Marcina z piosenką Conchity Wurst - Rise Like a Phoenix, również znalazł się w karcie na czasie YouTube zajmując 4 miejsce, a po weekendzie spadając dwa oczka w dół.

Marcin Maciejczak w wielkim finale The Voice Kids zaśpiewał także wspólnie ze swoim trenerem Dawidem Kwiatkowskim utwór Plan B. Dodatkowo wykonał również sentymentalny utwór Zawsze tam gdzie ty. Czy czeka go międzynarodowa kariera?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze