Wiktoria Zwolińska ma szansę zostać największą diwą w Polsce? Trenerzy The Voice Kids są tego pewni!

2020-02-22 17:50 kw
Wiktoria Zwolińska
Autor: fot. Jan Bogacz/TVP

The Voice Kids to program, który jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 2018 roku. Od tej pory cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy uwielbiają oglądać muzyczny rozwój młodych artystów. Przed nami ostatnie Przesłuchania w Ciemno, które udowodnią, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych muzycznie dzieci i nastolatków. Wśród nich pojawi się Wiktoria Zwolińska, która ma szansę zostać największą diwą w Polsce.

Wiktoria Zwolińska ma szansę zostać największą diwą w Polsce? Trenerzy The Voice Kids są tego pewni! The Voice Kids to show, w którym swój talent mogą zaprezentować najmłodsi. Program oprócz tego, że daje możliwość występu przed szeroką publicznością, otwiera również drzwi do kariery. Świetnym tego przykładem może być Roksana Węgiel, która wygrała pierwszą edycję The Voice Kids, a dziś jest jedną z najpopularniejszych, polskich wokalistek młodego pokolenia. Jej śladami podąża Viki Gabor, która mimo tego, że nie wygrała show, spełnia swoje marzenia i nagrywa własne utwory. Do trzeciej edycji programu Telewizji Polskiej zgłosiło się mnóstwo uzdolnionych dzieci i nastolatków, którzy pragną zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Trenerzy w składzie: Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski wybierają najlepszych uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu show, jakim są bitwy. Podczas ostatnich Przesłuchań w Ciemno wystąpi Wiktoria Zwolińska, która zachwyci swoim wykonaniem. Czy wygra ona trzecią edycję programu?

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids 3

Przed nami ostatnie Przesłuchania w Ciemno trzeciej edycji muzycznego show TVP2 z udziałem najmłodszych. Ostatnią uczestniczką, którą Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski usłyszeli w trakcie pierwszego etapu The Voice Kids, była 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa. Trenerzy nie spodziewali się, że na koniec nagrań, usłyszą uczestniczkę mającą zadatki na diwę.

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! - mówiła wyraźnie podekscytowana Cleo.

Podobnego zdania byli także pozostali trenerzy.

Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię - ocenił występ 14-letniej Wiktorii z Krakowa Tomson.

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje - że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom - zawyrokował wzruszony Dawid Kwiatkowski.

Występ Wiktorii Zwolińskiej tak bardzo spodobał się trenerom, że poprosili 14-latkę o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nastolatka ponownie zaskoczyła trenerów i zaśpiewała autorski, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek utwór.

Piszę piosenki o wszystkim i o niczym - mówiła skromnie Wiktoria tuż przed występem w „The Voice Kids”.

Zupełnie innego zdania był jej tata.

Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania - mówił dumny.

Występ 14-letniej uczestniczki będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Poniżej jednak znajdziecie jego fragment.

Najnowsze