Wiktor Zwierzyński wygra The Voice of Poland? Te komentarze mówią same za siebie!

2021-09-27 10:33
Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Trenerzy zaniemówili!
Autor: TVP Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Trenerzy zaniemówili!

Dwunasta edycja The Voice of Poland cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony widzów, którzy obserwują, jak na ich oczach rodzą się wielkie talenty. Za nami już sześć odcinków przesłuchań w ciemno. Jednym z największych faworytów do zwycięstwa jest Wiktor Zwierzyński. Wokalista ma już rzeszę wiernych fanów, którzy mocno mu kibicują.

Wiktor Zwierzyński to bez wątpienia jedno z największych objawień dwunastej edycji programu The Voice of Poland. Mimo młodego wieku chłopak posiada wielki talent wokalny, który zrobił piorunujące wrażenie na wszystkich trenerach muzycznego show. W stronę Wiktora odwrócili się Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron, a ich walka o pozyskanie uczestnika do drużyny była zacięta jak nigdy wcześniej. Sylwia Grzeszczak zablokowała Tomsona i Barona, natomiast członkowie Afromental zablokowali Marka Piekarczyka. Ostatecznie Wiktor Zwierzyński musiał dokonać wyboru między Justyną Steczkowską a Sylwią Grzeszczak. Po chwili namysłu postawił na autorkę hitu Tamta dziewczyna. Czy tym samym debiutująca w nowej roli wokalistka będzie mogła pochwalić się doprowadzeniem swojego podopiecznego do zwycięstwa? Wiktor ma już rzeszę wiernych fanów!

Wiktor Zwierzyński wygra The Voice of Poland? 

Wokalista, który pokusił się o zaśpiewanie utworu z repertuaru Eda Sheerana, podbił serca nie tylko trenerów The Voice, ale również jego widzów. Pod podstami na profilach społecznościowych programu pojawiło się mnóstwo komentarzy, za pośrednictwem których fani formatu wyrazili swój zachwyt talentem, ale i osobowością Wiktora. Czy to oznacza, że Wiktor wygra 12. edycję programu? Wszystko zależy od widzów. Pewne jest to, że uczestnik może liczyć na wielkie wsparcie z ich strony.

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"
Najnowsze