Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Trenerzy zaniemówili!

2021-09-25 21:21
Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Trenerzy zaniemówili!
Autor: TVP Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Trenerzy zaniemówili!

Szósty odcinek The Voice of Poland 2021, a dokładniej szóstych przesłuchań w ciemno, odkrył przed widzami kolejny muzyczny talent. Czy Wiktor Zwierzyński dołączy do Krystiana Ochmana, Alicji Szemplińskiej i Marcina Sójki? Czy to zwycięzca dwunastej odsłony The Voice of Poland? Oceńcie sami słuchając już teraz!

Wiktor Zwierzyński - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Niewątpliwie to jeden z największych talentów w dwunastej odsłonie muzycznego talent-show. Po obejrzeniu jego występu w Przesłuchaniach w Ciemno wróżymy mu, że może powtórzyć osiągnięcie takich osobistości, jak Krystian Ochman, Alicja Szemplińska, Marcin Sójka, czy Marta Gałuszwska. Oni w przeszłości wygrali VoP. Wiktor Zwierzyński, młody chłopak zrobił na trenerach ogromne wrażenie, co widać było po walce na słowa, jakie stoczyły siedzące na czerwonych fotelach gwiazdy. Kim jest Wiktor Zwierzyński? Na tego chłopaka trzeba zwrócić uwagę.

The Voice of Poland - drużyna Sylwii Grzeszczak [LISTA UCZESTNIKÓW]

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Wiktor Zwierzyński - kim jest?

Wiktor Zwierzyński pochodzi z Dalszyc i skończył VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Przyszły student geografii. Prowadził swój kanał na YouTube, gdzie znajdziecie m.in. cover piosenki Pusto, zwyciężczyni jubileuszowej odsłony The Voice of Poland, czyli Alicji Szemplińskiej. 

Wiktor Zwierzyński - The Voice of Poland 12

Wiktor Zwierzyński w The Voice of Poland 12, w szóstym odcinku przesłuchań w ciemno, zaśpiewał utwór zatytułowany Give Me Love, pod którym oryginalnie podpisuje się Ed Sheeran. Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele, ale walka pomiędzy gwiazdami siedzącymi na czerwonych fotelach jeszcze nigdy nie była tak zacięta! Otóż Sylwia Grzeszczak zablokowała Tomsona i Barona, a Tomson i Baron zablokowali Marka Piekarczyka. O młodego i rozśpiewanego uczestnika zawalczyły wyłącznie trenerki. Wiktor ostatecznie zdecydował, że dołączy do ekipy wykonawczyni hitu Małe rzeczy.

Sonda
The Voice of Poland 12 - JURY. Kto wygra?
Najnowsze