Wiktor Pindel w Mam Talent 2021. Głos tego uczestnika szokuje!

2021-10-15 13:37
Wiktor Pindel w Mam Talent 2021. Kim jest nieprzeciętny nastolatek?
Autor: fot Mirosław Sosnowski/TVN

Trwa wyjątkowe show telewizji TVN. Utalentowani uczestnicy mają szansę pokazania swoich umiejętności całej Polsce. W każdym sezonie na castingach pojawia się wielu wokalistów. Jednak ten chłopak zaskoczy wielu widzów! Kim jest nastolatek? Oto kilka informacji na jego temat!

Wiktor Pindel w Mam Talent 2021 - kim jest? Jeden z najchętniej oglądanych show w Polsce powrócił na antenę! W 2019 roku produkcja formatu została wstrzymana ze względu na pandemię koronawirusa. Ku zadowoleniu fanów Mam Talent wznowiło emisję. W trzynastym sezonie pojawiły się nowe twarze. W roli prowadzącego oglądać możemy Michała Kempę - dziennikarza i komika. Za stołem jurorskim z kolei zasiadł tancerz Jan Kliment. Zdarza się, że w programie pojawiają się bardzo młodzi uczestnicy. Do tej grupy zaliczyć możemy niezwykle uzdolnionego Wiktora Pindla. Ile ma lat? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej!

Jakub Brzeziński w Mam Talent 2021. Kim jest czarujący uczestnik?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Wiktor Pindel - kim jest?

Wiktor ma jedynie 13 lat a wrażliwość muzyczną dorosłego artysty. Od najwcześniejszych lat interesował się muzyką. Za namową nauczycielek ze szkoły podstawowej rodzice zapisali go na lekcje śpiewu. Od 2019 roku ćwiczy pod okiem trenera (w ośrodku kultury, w studiu wokalnym). Ma na swoim koncie wiele nagród.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze