Jakub Brzeziński w Mam Talent 2021. Kim jest czarujący uczestnik?

2021-09-25 15:00
Jakub Brzeziński
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Na ten moment czekali wszyscy fani programu Mam Talent! Na początku września 2021 roku wystartowała kolejna, trzynasta już edycja popularnego talent show. Po raz kolejny wśród uczestników znalazły się niezwykle utalentowane osoby, które marzą o tym, aby dotrzeć do wielkiego finału i zwyciężyć! Na castingu pojawił się Jakub Brzeziński, który zaczarował jurorów! Kim jest?

Jakub Brzeziński w Mam Talent 2021. Mam Talent powraca po dłuższej przerwie! W 2020 roku, ze względu na pandemię koronawirusa, na antenie TVN nie zadebiutowała kolejna odsłona Mam Talent. W tym roku jednak, ku uciesze fanów, talent show powróciło i to w wielkim stylu! W skład jury weszli: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment, natomiast w gronie prowadzących znaleźli się: Michał Kempa oraz Marcin Prokop. Na scenie ponownie talent prezentują niezwykle utalentowane osoby, które uważają, że to właśnie ich umiejętności zasługują na wyróżnienie. Wśród uczestników trzynastej edycji Mam Talent znalazł się Jakub Brzeziński.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Jakub Brzeziński w Mam Talent 2021

Jakub pracuje jako Dyżurny Ruchu w Polskich Liniach Kolejowych. Muzyka i gotowanie to jego dwie wielkie pasje. Pisze własne utwory i gra na pianinie.

Najnowsze