Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka. Kim jest Wiktor Dyduła?

2021-12-04 16:49
Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka. Kim jest Wiktor Dyduła?
Autor: Jan Bogacz / TVP Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka. Kim jest Wiktor Dyduła?

Kim jest Wiktor Dyduła? Młody wokalista intryguje swoim głosem i przyciąga uwagę ze względu na charakterystycznego wąsa. Zaimponował już w pierwszym odcinku wykonując utwór Harry'ego Stylesa. W każdym kolejnym odcinku udowadniał, że śpiewanie to jego prawdziwa pasja. Kto to jest Wiktor Dyduła? Przekonajcie się i poznajcie go bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Wiktor Dyduła - wiek
  2. Wiktor Dyduła - wzrost
  3. Wiktor Dyduła - dziewczyna
  4. Wiktor Dyduła - pochodzenie, miasto, rejon
  5. Wiktor Dyduła - zainteresowania
  6. Wiktor Dyduła - kim jest?
  7. Wiktor Dyduła - piosenka

Wiktor Dyduła - wiek, wzrost, pochodzenie, dziewczyna, piosenka, czyli podstawowe, a zarazem najważniejsze informacje, jeśli chodzi o młodego wokalistę. Kim jest Wiktor Dyduła? Kto to jest? Mężczyzna ten od początku swojego udziału w muzycznym talent-show telewizyjnej dwójki imponuje głosem i zachwyca sceniczną pewnością. Wiktor Dyduła przygodę z dwunastą odsłoną The Voice of Poland rozpoczął od mocnego uderzenia. W pierwszym etapie wykonał trudny utwór Falling, pod którym podpisuje się brytyjska supergwiazda, Harry Styles. Za sprawą tego wykonania przekonał do siebie Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka, a także Tomsona i Barona. Właśnie pod czujnym okiem chłopaków z Afromental szlifował swój wokalny talent. Dyduła wysoko podniesioną poprzeczkę przeskoczył w bitwach. Mierząc się z Julią Stolpe brawurowo wykonał utwór Look What I Found od Lady Gagi. Nokautach również poradził sobie doskonale, a w odcinkach na żywo udowodnił, że jest gotowy na karierę.

Marta Burdynowicz - wiek, Voice of Poland, wzrost, waga, dubbing, Instagram

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Wiktor Dyduła - wiek

Ile lat ma Wiktor Dyduła? Wiek to jedna z podstawowych informacji, jakich szukają internauci. Otóż wokalista ma 24 lata.

Wiktor Dyduła - wzrost

Ile wzrostu ma Wiktor Dyduła? Jest dużo wyższy od Tomsona, ale nieco niższy od Barona. Wiktor ma około 190 centymetrów wzrostu.

Wiktor Dyduła - dziewczyna

Czy Wiktor Dyduła ma dziewczynę? Ta informacja nie jest oficjalnie znana. Młody wokalista nigdy nie ujawnił zdjęcia z drugą połówką, więc można przypuszczać, że jego serce jest wolne.

Wiktor Dyduła - pochodzenie, miasto, rejon

Wiktor Dyduła pochodzi z Przywidza, czyli malowniczej miejscowości położonej na Kaszubach, z przepięknym jeziorem. Wiktor ma kaszubskie korzenie, a Kaszubi znani są ze swojej muzykalności i wspólnego rodzinnego śpiewania. Taką tradycję Wiktor wyniósł z domu gdzie również wspólnie się muzykowało i śpiewało.

Wiktor Dyduła - zainteresowania

Największe pasje Wiktora to muzyka i piłka nożna, uwielbia też swoją pracę kelnera. W Sopocie gdzie pracuje w jednym z hoteli przy plaży znany jest jako śpiewający kelner.

Wiktor Dyduła - kim jest?

W wielkim finale The Voice of Poland drużynę Marka Piekarczyka reprezentować będzie Bartosz Madej, który podczas Przesłuchań w Ciemno brawurowo wykonał utwór Nights in White Satin z repertuaru The Moody Blues. Podczas muzycznych Bitew Bartosz zmierzył się z Janem Majewskim i wyszedł z tego starcia obronną ręką. Hit Boba Dylana, Like a Rolling Stone, który Bartosz zaśpiewał w Nokaucie, otworzył mu drzwi do etapu Live. Moje serce to tytuł singla, który Bartek premierowo zaprezentował w półfinale programu. 

Wiktor Dyduła - piosenka

Wiktor Dyduła, dzięki temu, że dotarł do odcinków na żywo wydał debiutancką piosenkę. Za utwór Dobrze wiesz, że tęsknię, odpowiada Dominic Buczkowski-Wojtaszek oraz Patryk Kumór. Efekty pracy nad tym kawałkiem możecie ocenić poniżej.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze