Wiktor Dyduła

i

Autor: fot. Jan Bogacz / TVP // ESKA

Wiktor Dyduła o przegranej w The Voice of Poland. Nie traktuje tego jako porażki!

2022-04-12 14:38

Wiktor Dyduła dał się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w 12. edycji programu The Voice of Poland. Wbrew przewidywaniom widzów, typowany na zwycięzcę artysta uplasował się dopiero na czwartym miejscu. Jak dzisiaj przyznaje, nie traktuje tego jako porażki. Kolejne miesiące zweryfikowały, kto tak naprawdę odniósł sukces w branży.

Wiktor Dyduła ani na moment nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym singlu Dobrze wiesz, że tęsknię wokalista postanowił kuć żelazo, póki gorące i zaprezentował fanom kolejną nowość muzyczną. Drugi w karierze artysty kawałek zatytułowany Koło fortuny spotkał się ze świetnym przyjęciem, a nakręcony do niego teledysk pojawił się na karcie na czasie polskiego YouTube'a. W niespełna tydzień wygenerował też ponad 100 tysięcy odsłon. Najwięcej fanów Wiktor Dyduła zdobył podczas swojej przygody w programie The Voice of Poland. Prowadzony przez Tomsona i Barona uczestnik dotarł do samego finału, gdzie ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu. Informacja ta zelektryzowała wszystkich widzów, którzy byli przekonani, że Wiktor ma realne szanse na zwycięstwo. Jak się okazuje, przyszły gwiazdor polskiej sceny muzycznej nie traktuje tego jako porażki, a jako cenne doświadczenie, które pozwoliło mu być w tym miejscu, w którym jest teraz.

Sonda
Czekasz na nowe utwory Wiktora Dyduły?

Wiktor Dyduła o The Voice of Poland

Udział w The Voice of Poland 12 otworzył Wiktorowi drzwi do muzycznej kariery. Wokalista doskonale wykorzystuje daną mu szansę, regularnie wypuszczając nowe kawałki, które zwiastują jego debiutanckie wydawnictwo. Tylko u nas Wiktor Dyduła zdradził, że jego longplay pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze powiedział nam artysta, koniecznie obejrzyjcie dostępny na stronie wywiad.

Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa. Finalista The Voice of Poland o planach na przyszłość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE