Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz razem! Finaliści The Voice of Poland zaskoczyli wszystkich

2021-12-03 16:05
Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Wielki finał The Voice of Poland 12 tuż, tuż. Wśród uczestników, którzy zawalczą o nagrodę główną, nie zabrakło Marty Burdynowicz i Wiktora Dyduły. Jeśli myśleliście, że jest między nimi rywalizacja, to nic bardziej mylnego! Finaliści programu połączyli siły i zachwycili we wspólnym coverze.

Marta Burdynowicz i Wiktor Dyduła to dwoje z czworga finalistów programu The Voice of Poland, którzy już w najbliższą sobotę zawalczą o tytuł najlepszego głosu, czek na 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy. Emocje sięgają zatem zenitu! Można by pomyśleć, że reprezentanci poszczególnych drużyn czują ducha rywalizacji i w ostatnich dniach przed wielkim finałem skupią się na doskonaleniu swoich występów. Marta Burdynowicz i Wiktor Dyduła pokazali jednak, że najważniejsza jest dobra zabawa i muzyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych finaliści 12. edycji The Voice of Poland udostępnili własną wersję hitu Przypływy, który w oryginale śpiewany jest Natalię Szroeder i Ralpha Kaminskiego. Jak można się było spodziewać, interpretacja utworu zachwyciła kibicujących im internautów. Wystarczy tylko spojrzeć na te komentarze!

Sonda
Kto wygra "The Voice of Poland 12"?

Wiktor Dyduła i Marta Burdynowicz w duecie

Choć w finale The Voice of Poland zobaczymy czworo uczestników, wielu internautów twierdzi, że w ostatecznym starciu na scenie zmierzą się właśnie Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej oraz reprezentujący team Tomsona i Barona Wiktor Dyduła. Jak jednak widać, nie ma między nimi rywalizacji. Marta i Wiktor połączyli siły, a efekty prezentujemy poniżej. Chcielibyście usłyszeć wspólny singiel tych dwoje?

Mandaryna o WPADCE w Sopocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze