Wieśka Tico - nowa wersja przeróbki Despacito z gwiazdami Mam Talent! [VIDEO]

2017-08-14 13:55
Wieśka Tico - nowa wersja przeróbki Despacito z gwiazdami Mam Talent! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Patman Crew screen z filmu na YouTube WIEŚKA TICO (Club Remix) ft. Czwarta Fala

Wieśka Tico to przeróbka, która rozbawiła miliony internautów w Polsce! Teraz parodia hitu Despacito doczekała się tanecznego remiksu. Zobaczcie go już teraz - na ESKA.pl

Wieśka Tico - klubowy remiks piosenki przyda się imprezowiczom! Jak udowadnia ekipa znana z programu Mam Talent, w rytm zremiksowanej wersji można świetnie zatańczyć! Warto przypomnieć, że za oryginalną odsłonę Wieśka Tico (parodii hitu Despacito), odpowiada Kabaret Czwarta Fala. Ich przezabawna przeróbka w połowie sierpnia 2017 miała blisko 18 milionów wyświetleń! Uśmiejecie się również słuchając wersji Despacito po śląsku!

Wieśka Tico - nowa wersja [VIDEO]

Taneczna wersja Wieśka Tico pojawiła się w sieci na początku sierpnia 2017. Klubowy remiks - przezabawnej parodii autorstwa Kabaretu Czwarta Fala - zadebiutował na YouTube razem z klipem, który przygotowała taneczna grupa Patman Crew. Skąd ich znacie? Roztańczona ekipa dotarła do półfinału szóstej i siódmej edycji programu Mam Talent. 

Co autorzy parodii pt. Wieśka Tico, sądzą o teledysku wykonanym przez zespół Patman Crew? Napisali pod klipem: Kawał dobrej roboty! Wiesiek już słucha w Tico :) 

Despacito to najpopularniejszy teledysk wszech czasów w serwisie YouTube oraz jeden z najpopularniejszych singli radiowych w 2017 roku. Utwór przez kilka tygodni znajdował się na 1. miejscu brytyjskiej listy hitów, a klip przekroczył barierę 3 miliarda wyświetleń.

YouTube - rekordowy wynik wyświetleń! Najpopularniejszym VIDEO jest...

Autor: brak danych

  YouTube: filmy w tym serwisie pobijają rekordy pod względem wyświetleń! 11 lipca 2017 pisaliśmy o tym, że Gangnam Style pokonane przez Szybkich i Wściekłych. Wtedy z takiego obrotu sprawy cieszyło się wiele osób. Dokładnie po 25 dniach informujemy, że video pro

 

Najnowsze