Wielkopolanie śpiewają Niepodległej - koncert z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego

2018-12-28 12:16
Wielkopolanie śpiewają Niepodległej - koncert
Autor: Jakub Walczak/REPORTER Wielkopolanie śpiewają Niepodległej - koncert

W piątek 28.12.2018 odbędzie się koncert z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Kto wystąpi na wydarzeniu?

Wielkopolanie śpiewają Niepodległej - kto wystąpi podczas koncertu? Na poznańskim Starym Rynku, 28 grudnia gwiazdy zaśpiewają pieśni patriotyczne, z okazji 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wydarzenie jest organizowane przez TVP3 Poznań, Poznański Chór Chłopięcy Jacka Sykulskiego oraz Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Wielkopolanie śpiewają Niepodległej - program

W piątek 28 grudnia 2018 o godzinie 18 w Poznaniu odbędzie się koncert Wielkopolanie śpiewają Niepodległej. Pieśni patriotyczne zaśpiewają między innymi: Ray Wilson, Stan Borys, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Kasia Cerekwicka, Luxtorpeda, Grzegorz Kupczyk i Chór Chłopięcy Jacka Sykulskiego. Oprócz występów muzycznych, na widzów i osoby zgromadzone na Starym Rynku, czeka również lekcja historii. Na telebimach wyświetlane będą cytaty ze wspomnień powstańców, przekazy historycznych wydarzeń oraz kopie rozkazów. Nie zabraknie harcerzy oraz ułanów i grup rekonstrukcyjnych, którzy wprowadzą nas w historyczny nastrój. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz Tomasz Wolny. TVP będzie retransmitować koncert w piątek 28 grudnia 2018 o godzinie 21:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze