Wielkie hity masowo wyciekają w nieznanych wersjach. Dua Lipa miała zastąpić Ritę Orę!

2020-05-27 14:03 RW
Wielkie hity masowo wyciekają w nieznanych wersjach. Dua Lipa miała zastąpić Ritę Orę!
Autor: John Rainford/SIPA/SIPA/East News (Rita Ora) // Warner Music Poland (Dua Lipa) Wielkie hity masowo wyciekają w nieznanych wersjach. Dua Lipa miała zastąpić Ritę Orę!

Duża niespodzianka spotkała fanów hitów, które podbiły listy hitów. Wiele utworów pojawiło się w wersjach demonstracyjnych, czyli niedokończonych. Mowa chociażby o numerze Martina Garrixa czy Kygo! Przekonajcie się sami, o co chodzi i posłuchajcie sami już teraz - na ESKA.pl!

Proces twórczy wielkich hitów często trwa tygodniami. Sztab ludzi zastanawia się nad brzmieniem, a często też tekstem danej piosenki. Jak się teraz okazuje wielkie hity, które namieszały na światowym, ale również na polskim rynku muzycznym, pierwotnie miał śpiewać ktoś inny. Wiemy to za sprawą wycieków, które pod koniec maja 2020 niespodziewanie pojawiły się w sieci. Dowiedzieliśmy się na przykład, że megahit Same Old Love zaśpiewała pierwotnie Rihanna. Ostatecznie, ktoś podjął decyzję o tym, by wypuścić utwór w wersji z głosem Seleny Gomez. Na jaw wyszło właśnie, że Rita Ora miała zostać zastąpiona przez Charliego Putha i Dua Lipę! 

Zobacz: Rihanna w hicie Seleny Gomez. Nieznana wersja wyciekła do sieci!

Dua Lipa i Charlie Puth - nowa wersja Carry On

Demo piosenki Same Old Love, Seleny Gomez z głosem Rihanny wywołało spore zamieszanie w internecie. Słuchacze decydują o tym, która gwiazda wypadła lepiej w tej piosence. 26 maja do sieci wyciekło również demo utworu Carry On, za które odpowiada Kygo. Utwór w finalnej wersji pojawił się z Ritą Orą na featuringu, jednak wersja, która wyciekła do sieci zawiera partie wokalne wyśpiewane przez Dua Lipę i Charliego Putha! Co ciekawe, ani Dua Lipa, ani Charlie Puth nie napisali piosenki z animacji o Pikachu. Dostępna jest też odsłona, w której usłyszymy samego amerykańskiego wokalistę:

Pamiętacie Scared To Be Lonely? Piosenka Martina Garrixa okazała się wielkim hitem i spora w tym zasługa Dua Lipy, która pojawiła się gościnnie. Tak jak w przypadku Same Old Love oraz Carry On, tak i w tym przypadku wyciekło demo. W numerze, zamiast Dua Lipy, mógł śpiewać Troye Sivan. 

Najnowsze