Rihanna w hicie Seleny Gomez. Nieznana wersja wyciekła do sieci!

2020-05-26 15:42 MK
Rihanna Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy najnowszego albumu Rihanny, o którym wciąż niewiele wiadomo. Aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na premierowe wydawnictwo, fani wokalistki mogą sprawdzić, jak poradziła sobie ona z zaśpiewaniem piosenki, którą ostatecznie na swojej płycie zamieściła Selena Gomez. Pełna wersja hitu Same Old Love w wykonaniu Rihanny wyciekła do sieci. Brzmi lepiej niż oryginał? Sprawdź na ESKA.pl.

Rihanna - piosenka Same Old Love w wykonaniu barbadoskiej piosenkarki w końcu wyciekła do sieci. Po tym, jak Selena Gomez zaprezentowała swoją wersję hitu, który znalazł się na jej w pełni debiutanckim albumie Revival, w sieci pojawiła się informacja, że kawałek ten nagrała również Rihanna. Internauci mogli nawet posłuchać trwającego kilkadziesiąt sekund fragmentu. Refren piosenki wyciekł do sieci w 2018 roku. Dla niektórych było to jednak zdecydowanie za mało. Marzeniem wielbicieli wokalistki było usłyszenie całego numeru w jej wykonaniu. Dopiero teraz, w maju 2020 roku, wersja Barbadoski w całości wyciekła do sieci.

Rihanna pracuje obecnie nad swoim dziewiątym albumem studyjnym, następcą wydanego w 2016 roku krążka Anti. W ostatnich latach, piosenkarka zajmowała się głównie modą, a nie wydawaniem nowej muzyki. Dopiero w 2020 roku, po trwającej trzy lata przerwie, ukazał się pierwszy kawałek z jej udziałem - BELIEVE IT. Stęsknieni za głosem swojej idolki Rihanna Navy bardzo ucieszyli się na wieść, że jej wersja Same Old Love trafiła do sieci.

Hotplota.pl: Córka Beyonce małym naukowcem i zarobki Seleny Gomez

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rihanna śpiewa Same Old Love Seleny Gomez

Według informacji podawanych przez fanów Rihanny, to właśnie jej jako pierwszej zaproponowano, by nagrała piosenkę Same Old Love. Utwór miał się pojawić na wydanym w 2016 roku albumie Anti, jednak wokalistka po nagraniu kawałka stwierdziła, że nie pasuje on do klimatu całego wydawnictwa. W efekcie, kawałek trafił do Seleny Gomez i stał się mega hitem. Posłuchajcie wersji Riri poniżej. Czy w jej wykonaniu singiel odniósłby jeszcze większy sukces?

Najnowsze