Wielki test o muzyce rozrywkowej - sprawdź się w quizie!

2018-01-18 17:37
Wielki test o muzyce rozrywkowej - sprawdź się w quizie!
Autor: Fot. screen z tvp.pl Screen z programu

Wielki test o polskiej muzyce rozrywkowej sprawił gwiazdom wiele trudności! A czy ty dałbyś radę? Sprawdź się w quizie z pytaniami i pochwal swoim wynikiem! Zerknij po więcej na ESKA.pl. 

Wszyscy kochamy polską muzykę. Duety sław - Krzysztof Jaryczewski i Paweł Korzeniowski kontra Magda Steczkowska i Stanisław Karpiel-Bułecka. Gwiazdy wzięły sobie rywalizację mocno do serca. Pytania były wyjątkowo trudne i wymagały dużej, specjalistycznej wiedzy. Wszystkie dotyczyły muzyki popularnej i rozrywkowej, ale zahaczały również o inne dziedziny. Kto okazał się lepszy? A czy wy potrafilibyście prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania? 

Wielki testo o polskiej muzyce - quiz

W rywalizacji gwiazd lepszy okazał się duet Magdaleny Steczkowskiej i Stanisława Kapierla-Bułecki. Nawet im nie udało się jednak poprawnie odpowiedzieć na wszystkie zadane przez prowadzącego pytania. A czy wy byście sobie z nimi poradzili? Teraz możecie się sprawdzić! Wystarczy wypełnić nas prosty quiz z finałowymi pytaniami. Znajdziecie go poniżej. Powodzenia!

">

 

1 z 10 - kłótnia z prowadzącym! O co poszło?

Autor: brak danych

  Tadeusz Sznuk z pewnością przeżył wiele. Ten uczestnik jednak zdecydowanie przesadził. 1 z 10 to teleturniej wiedzy, który kochają wszyscy. Popularnością cieszy się niezmiennie od wielu lat. Wszystko to ze względu na bardzo wysoki poziom intelektualny. Prosta formuła i tr

 

Najnowsze