Rób Rap w Radiu ESKA - ruszyło głosowanie na nominowanych w Rundzie 1! ZAGŁOSUJ >>

i

Autor: Radio ESKA Rób Rap w Radiu ESKA - ruszyło głosowanie na nominowanych w Rundzie 1! ZAGŁOSUJ >>

Wielki finał Rób Rap w Radiu ESKA trwa. Zagłosuj na swojego faworyta!

2023-03-02 13:19

To już ostatnia prosta, by zostać zwycięzcą pierwszej edycji Rób Rap w Radiu ESKA. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania. W każdym z etapów musieli przekonać jury i fanów, że to właśnie oni zasługują na to, by znaleźć się w wielkim finale. Czwórka najlepszych raperów została już wybrana. Jednak gra nadal trwa. Kto najbardziej zasługuje na wygraną? Wszystko w Waszych rękach!

Wkrótce poznamy zwycięzcę pierwszej edycji Rób Rap w Radiu ESKA, który zgarnie główną nagrodę i rozpocznie wymarzoną karierę. Do ostatniego etapu przeszli najlepsi z najlepszych. Rób Rap w Radiu ESKA to sprawdzian dla raperów, którzy chcą pokazać swoją twórczość szerszej publiczności, a do tego zgarnąć niezłą kasę. Gra toczy się o wielką stawkę, ponieważ do zdobycia jest 20 000 złotych. Wszyscy raperzy udowodnili, że mają predyspozycje do tego, by zostać wschodzącymi gwiazdami sceny muzycznej. Zadaniem każdego z nich było nagranie autorskiego kawałka i wysłanie nam .mp3. Następnie Jury w składzie: AdMa, FAVST, Paweł Karpiński aka Pawełek i Rudy Rudanacja, decydowali kto z nich powinien dostać nominację i przejść do kolejnego etapu. Były one przyznawane w pięciu rundach. O tym, który z raperów znalazł się w półfinale decydowało głosowanie SMS. W tym gronie znaleźli się: mlodyali, NYCZ., MeMo, Nowaś oraz Krasi. Jury zdecydowało również o przyznaniu dzikich kart, które zapewniły trzem raperom miejsce w półfinale. Tymi szczęściarzami byli: Majtis, Matcze, FILLO. Następnie, podczas PLAY OFF uczestnicy zostali rozlosowani w pary i zmierzyli się w bitwach jeden na jeden. Głosami fanów poznaliśmy czterech najlepszych raperów, którzy znaleźli się w wielkim finale. Teraz wszystko w Waszych rękach.

Półfinaliści Rób Rap w Radiu ESKA o swojej twórczości

Finał Rób Rap w Radiu ESKA 2023 - głosowanie

W wielkim finale bierze udział najlepsza czwórka. Uczestnik z największą liczbą głosów SMS zostanie laureatem pierwszej edycji Rób Rap w Radiu ESKA i zgarnie 20 000 złotych. Zagłosuj na swojego faworyta! Wyślij SMS na 7155 w treści w treści wpisując KOD artysty (R1, R2, R3 lub R4). Koszt SMS to 1,23 ZŁ Z VAT. Głosowanie trwa do 05.03.2023 do godziny 23.59.59. Zasady oraz regulamin znajdziecie na https://robrap.eska.pl/

  • R1 - MeMo
  • R2 - mlodyali
  • R3 - Nowaś
  • R4 - NYCZ.

Rób Rap w Radiu ESKA 2022 - nagrody

Nagrody w konkursie Rób Rap robią ogromne wrażenie. Prestiż i sława? To nie wszystko! Najlepsi mają szansę zgarnąć ogromny zastrzyk gotówki.

  • Nagroda główna przyznawana w głosowaniu SMS: 20 000 zł
  • Nagrody dla półfinalistów: 8x 2000 zł
  • Nagrody dla nominowanych: 25 x 500 zł
  • Nagroda specjalna przyznawana przez Jury (może ale nie musi być przyznana któremuś z 8 półfinalistów): do 20 000 zł
Rób Rap

i

Autor: Materiały prasowe