Gwiazdy

Więcławska z "Rancza" zmieniła się nie do poznania! Wygląda obłędnie

2024-04-25 13:20

Właścicielka sklepu, prosperująca bizneswoman i zaradna wójt, która potrafi postawić na swoim. Więcławska z Rancza wielokrotnie udowodniła, że ma silny charakter i jest osobą twardo stąpającą po ziemi. Jesteście ciekawi jak zmieniła się aktorka wcielająca się w jej rolę? Możecie być zaskoczeni!

Krystyna Więcławska była pierwszoplanową postacią kultowego już serialu, która potrafiła zrobić w Wilkowyjach prawdziwe zamieszanie. Właścicielka i sprzedawczyni jedynego sklepu we wsi z każdym odcinkiem coraz bardziej pokazuje swoje predyspozycje do tego, by w przyszłości wzbić się naprawdę wysoko. Choć ma jedynie średnie wykształcenie, to swoją inteligencją i ciętymi ripostami potrafi zaskoczyć każdego. Nie brak jej silnego charakteru i determinacji, dzięki którym z czasem zostaje współwłaścicielką spółki Wilkowyje Cheese & Pierogi Company sp. z o.o. Z kolei w ostatnim odcinku IX serii zdobywa nawet posadę wójta gminy Wilkowyje. Więcławska z Rancza pokazuje, jak wielką metamorfozę jest w stanie przejść kobieta, gdy tylko uwierzy w swoje możliwości oraz poczuje wsparcie bliskich.

Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32

Ranczo - Więcławska

Żona Andrzeja Więcławskiego, prowadzącego dobrze prosperującą firmę remontowo-budowlaną, jest niezwykle zaradną i przedsiębiorczą kobietą, która potrafi dać popalić wszystkim, którzy zajdą jej drogę. Właścicielka sklepu uwielbia najświeższe plotki i doniesienia na temat innych mieszkańców wsi. W serialu poznajemy ją jako atrakcyjną, szczupłą kobietę w średnim wieku, która hipnotyzuje spojrzeniem. Jej blond włosy przeważnie splecione są w warkocz wokół głowy. Uwielbia ubrania w odcieniach niebieskiego. W rolę bizneswoman wciela się Dorota Chotecka, która udowadnia wszystkim, że wiek to tylko liczba. 60-latka wygląda kwitnąco. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć, że ma znakomite wyczucie stylu i orientuje się we wszystkich modowych nowinkach. Aktorka może pochwalić się obłędną figurą i onieśmielającym spojrzeniem. Zresztą zobaczcie sami. Koniecznie sprawdźcie naszą galerię!