Wianki nad Wisłą Kraków 2018: FAJERWERKI. O której sztuczne ognie?

2018-06-20 17:36
Wianki nad Wisłą - Kraków 2018: FAJERWERKI. O której sztuczne ognie?
Autor: fot./screen/youtube.com/biurofestiwalowe Wianki nad Wisłą

O której zaczną się sztuczne ognie podczas imprezy Wianki nad Wisłą 2018 w Krakowie? Godzinę pokazu fajerwerków poznacie na ESKA.pl.

Wianki nad Wisłą Kraków 2018 - fajerwerki to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów tej imprezy. Coroczny pokaz sztucznych ogni zawsze ściąga tłumy krakowiaków. W tym roku fajerwerki podczas Wianków nad Wisłą 2018 zgromadzą wielką publiczność już 23 czerwca. Warto dowiedzieć się, o której sztuczne ognie wystrzelą w górę, by rozświetlić krakowskie niebo wszystkimi kolorami.

Wianki nad Wisłą 2018 Kraków. Kto wystąpi? [PROGRAM]

Autor: brak danych

Wianki nad Wisłą powracają do Krakowa. Święto muzyki odbędzie się 23 czerwca, a już teraz na ESKA.pl znajdziecie program wydarzenia.

Wianki nad Wisłą Kaków 2018 - o której sztuczne ognie?

Fajerwerki w Krakowie podczas Wianków nad Wisłą 2018 pojawią się na zakończenie całej imprezy, którą zaplanowano na 23 czerwca. Miejscem pokazu sztucznych ogni ma być nadwiślański Bulwar Czerwiński. Pierwsze fajerwerki rozbłysnął na niebie o 22:30. W ubiegłym roku było tak:

Fajerwerki kończą Wianki nad Wisłą, ale nie zabawę! Tuż po pokazie sztucznych ogni rozpoczyna się bowiem noc klubowa, podczas której krakowiacy będą mogli bawić się przy muzyce elektronicznej w wielu klubach. W poniższym załączniku znajdziecie ich listę.

Kraków: Wianki nad Wisłą 2018 już w tę sobotę! Kto wystąpi? [CAŁY PROGRAM, ZDJĘCIA, WIDEO] - krakow.eskainfo.pl

Autor: brak danych

O.S.T.R, Brodka Unplugged, Wojtek Mazolewski z projektem „Chaos pełen idei”, Marek Napiórkowski, Bitamina, Paulina Przybysz i wielu innych artystów wystąpi na kilkunastu scenach zlokalizowanych w wielu częściach miasta. Święto muzyki odbędzie się 23 czerwca, czyli w najbliższą sobotę.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze