Whitney Houston - hologram podczas występu Christiny Aguilery!

2016-05-20 14:24
Whitney Houston - hologram podczas występu Christiny Aguilery!
Autor: fot. https://vimeo.com/167239526 - HowardJonas zdjęcie z filmu Christina Aguilerra and Whitney Houston Hologram USA leaked

Christina Aguilera i Whitney Houston na jednej scenie! Hologram nieżyjącej artystki miał wystąpić podczas finałowego odcinka amerykańskiej odsłony programu The Voice! Występ, który przed emisją wyciekł do sieci do zobaczenia na ESKA.pl!

Whitney Houston - hologram nieżyjącej artystki wystąpi w finałowej odsłonie amerykańskiej edycji The Voice? Emisja odcinka odbędzie się już 24 maja 2016 roku i choć przedstawienia w telewizji jeszcze nie było, to my już wiemy, jak miałoby wyglądać. Mini koncert Christiny Aguilery, trenerki uczestników w programie, w niekontrolowany sposób wyciekł do sieci i wzbudził sporą sensację. Nie wiadomo, kto i od kogo dostał nagranie, ale cała sytuacja najbardziej nie podoba się producentom muzycznego show. Wiemy już nawet, co Aguilera śpiewa podczas ostatniego odcinka. Wszyscy przed telewizorami usłyszą składankę największych przebojów zmarłej w 2012 roku Houston!

>> Roczna dziewczynka śpiewa I Love You - to kiedyś może być nowa Christina Aquillera!

Whitney Houston hologram u Christiny Aguilery

Houston to kolejna nieżyjąca artystka, która ma hologram. Poprzednim razem taka sytuacja miała miejsce z Michaelem Jacksonem  (w 2014 na Billboard Music Awards), Elvis Presley (wyk. Celine Dion w American Idol w 2007 roku), czy w 2012 na Coachella, gdy Snoop Dogg i Dr Dre zaskoczyli fanów, ożywiając Tupaca.

Whitney Houston, jako hologram u Christiny Aguilery. Zobaczcie wideo, które wyciekło do sieci!

Ostatecznie sporo się mówi o tym, że nie zobaczymy jednak występu Christiny Aguilery z hologramem Whitney Houston. Nie ma to jednak powiązania ze wspomnianym wyciekiem, a "niskiej jakości hologramu": - Whitney i jej oddani fani zasługują na doskonałość. Po dokładnym obejrzeniu występu, zdecydowaliśmy, że hologram nie jest gotowy do pokazania. Mamy wielki szacunek i uznanie dla Christiny, bo byłą absolutnie znakomita.

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze