Whitney Houston & Clean Bandit, Michael Schulte i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-09-24 13:58
Whitney Houston & Clean Bandit, Michael Schulte i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Whitney Houston & Clean Bandit, Michael Schulte i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

Ciężarówka z porcją najgorętszych, najciekawszych i najlepszych utworów stanęła przed naszym radiowym studiem! Czas na kolejne nowości muzyczne, które prezentujemy wam w każdy piątek, w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! Jakie utwory usłyszeliście premierowo? Na jakie kawałki warto zwrócić szczególną uwagę? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl!

Clean Bandit, Michael Schulte, Timmy Trumpet i chociażby Alan Walker, to właśnie ci artyści uświetnią Wam dzień! 24 września 2021 to dzień premier ich nowych utworów, które jako pierwsi usłyszycie w New Music Friday w Radiu ESKA! Który z utworów będzie hitem jesieni? Być może nowa, symfoniczna wersja hitu How Will I Know? Do rywalizacji być może włączy się Michael Schulte, a ten w ostatnim czasie ma nosa do tworzenia hitów. Wspólnie z Younotus stworzył kawałek zatytułowany Bye Bye Bye. Teraz niemiecki artysta powrócił z utworem zatytułowanym Here Goes Nothing. Waszą uwagę skupiamy również na piosence pt. Dancing In The Dark. Nie chodzi o odświeżą wersję megahitu Lady Gagi. To zupełnie świeży kawałek, który w nadchodzących tygodniach zdecydowanie rozgrzeje parkiety.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery

Pełna lista premier w New Music Friday w Radiu ESKA znajduje się poniżej, ale zanim do niej przejdziecie warto poznać bliżej bohaterów dnia dzisiejszego. Zoe Wees po współpracy z Kygo nad hitem Love Me Now, który premierowo na żywo został zagrany na Fest Festivalu w Chorzowie, postanowiła wydać solowy utwór. Objawienie niemieckiego rynku muzycznego zaskoczyła śpiewając w piosence That’s How It Goes. Z nową piosenką pojawił się również Timmy Trumpet. Charakterystyczny producent liczy, że po siedmiu latach od wydania największego swojego hitu, czyli Freaks - powtórzy sukces z utworem Cardio. 

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Alan Walker, jeden z ulubionych artystów słuchaczy Radia ESKA, ma za sobą bardzo produktywne dni. Tydzień po tygodniu wydaje nowe utwory, które cieszą się dużą popularnoscią w internecie. Po wydanym kawałku Sweet Dreams, przyszedł czas na piosenkę Don't You Hold Me Down, Running Out of Roses, a 24 września otrzymaliśmy singiel pt. Paradise. Warto sprawdzić też piosenkę pt. Here Goes Nothing. Fani Eurowizji twierdzą, że Michael Schulte z tym utworem będzie chciał wystartować w krajowych preselekcjach w Niemczech.

New Music Friday w Radiu ESKA - lista premier

  • Zoe Wees, 6LACK - That’s How It Goes
  • Timmy Trumpet - Cardio
  • Alan Walker, K-391, Boy In Space - Paradise
  • Michael Schulte - Here Goes Nothing
  • Whitney Houston & Clean Bandit - How Will I Know
  • Ilkay Sencan - Dancing In The Dark
  • Gaullin & Inna - Pretty Please
  • Coldplay & BTS - My Universe
  • Trevor Daniel - Alone
  • Baranovski - Nie mamy nic
Najnowsze