WhatsApp - użytkownicy mogą stracić dostęp do aplikacji? Musisz to zrobić do 15 maja!

2021-04-20 14:23
WhatsApp
Autor: pixabay.com

Temat komunikatora WhatsApp wraca w ostatnich miesiącach niczym bumerang. Wszystko za sprawą nowego regulaminu, czyli nowej polityki prywatności. Czy w najbliższym czasie użytkownicy mogą stracić do niego dostęp? Wszystko może skończyć się dobrze, jeśli zrobisz to do 15 maja! O szczegółach przeczytacie poniżej.

WhatsApp - użytkownicy mogą stracić dostęp do aplikacji? Musisz to zrobić do 15 maja! O co dokładnie chodzi? To zastanawia wiele osób. WhatsApp to komunikator internetowy, który pozwala na pisanie i wysyłanie wiadomości, filmów, plików, zdjęć, a także wykonywanie połączeń głosowych, jak i tych na kamerce. Choć jest jedną z popularniejszych i najchętniej używanych aplikacji w naszym kraju, jak i na świecie, to dookoła niej zaczęły w ostatnim czasie gromadzić się ciemne chmury. Powód? Apka należąca do Facebooka wzbudza ostatnio dużo emocji ze względu na zmianę regulaminu i polityki prywatności. Użytkownicy martwią się, że WhatsApp nie będzie już bezpieczny, dlatego coraz więcej z nich przerzuciło się już na komunikator Signal czy też Telegram.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

WhatsApp - nowa polityka prywatności. O co chodzi?

Zmiany nadchodzą wielkimi krokami, dlatego musimy zaakceptować regulamin do 15 maja! Co jeśli tego nie zrobimy? Czy wtedy rzeczywiście stracimy dostęp do aplikacji WhatsApp? Twórcy opublikowali komunikat, w którym napisali, że jeśli dany użytkownik nie zaakceptuje regulaminu do 15 maja, to jego konto nie zostanie ani usunięte, ani zablokowane. Brak akceptacji nowych zasad oznacza, że konto nadal będzie aktywne, ale będzie na nim mniej dostępnych funkcji. Nadal będzie można obierać połączenia, a także otrzymywać wiadomości, jednak ich odczytywanie i wysyłanie wiadomości stanie się niemożliwe do momentu akceptacji regulaminu.

Sonda
Korzystasz z WhatsApp'a?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze