WhatsApp przestanie działać w listopadzie! To koniec popularnego komunikatora?

2021-10-14 13:05
WhatsApp
Autor: pixabay.com

WhatsApp to popularny komunikator. Korzystają z niego ogromna liczba ludzi na całym świecie i nie ma co się dziwić! To duże ułatwienie do rozmów międzynarodowych, przesyłania plików i nie tylko. Teraz okazuje się, że aplikacja przestanie działać już w listopadzie 2021. O co chodzi? Czy to koniec popularnego komunikatora?

WhatsApp przestanie działać w listopadzie! To koniec popularnego komunikatora? O co dokładnie chodzi? Co się stało? To zastanawia wielu użytkowników. WhatsApp to popularna aplikacja i komunikator, który pozwala na pisanie i wysyłanie wiadomości, zdjęć, filmów, czy nawet plików. Oprócz tego pozwala na wykonywanie połączeń głosowych, jak i tych na kamerce. Choć WhatsApp jest zdecydowanie najpopularniejszym komunikatorem, to niestety od dłuższego czasu zaczęły co jakiś czas gromadzić się dookoła niego ciemne chmury. Tym razem nie chodzi o zmianę regulaminu i politykę prywatności, a o coś całkiem innego! Okazuje się że od listopada aplikacja będzie miała nowe wymagania, dzięki którym użytkownicy nadal będą mogli z niej korzystać. Jeśli jednak się nie podporządkują, czeka ich koniec korzystania z WhatsApp. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Czy WhatsApp przestanie działać w listopadzie?

Czy WhatsApp przestanie działać w listopadzie 2021 roku? Okazuje się, że taki scenariusz jest prawdziwy! O co chodzi? Otóż okazuje się, że komunikator może przestać działać od przyszłego miesiąca na niektórych smartfonach. Chodzi o stare modele, dokładnie te z Androidem 4.1, które nie będą już spełniać niektórych wymagań, a to wszystko dlatego, że WhatsApp będzie miał nowe funkcje. Możemy być jednak spokojni, ponieważ telefony z takim oprogramowaniem były wypuszczane na rynek w 2012 roku. Jeśli nie jesteśmy pewni jakie oprogramowanie ma nasz smartfon, możemy bez problemu sprawdzić to w ustawieniach w zakładce informacja o telefonie/systemie.

Sonda
WhatsApp - korzystasz z aplikacji?
Najnowsze