WhatsApp przestanie działać w 2020. Wiele osób straci dostęp do aplikacji

2019-12-12 23:07 MK
WhatsApp
Autor: Natalia Seliverstova/Sputnik/East News

Dziś, WhatsApp to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych komunikatorów. Codziennie korzystają z niego miliony osób na całym świecie. W przyszłym roku, wielu z nich może mieć problem z uruchomieniem aplikacji. Co jest tego powodem? Dlaczego WhatsApp nie będzie działał na wszystkich urządzeniach? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

WhatsApp przestanie działać na niektórych telefonach! Dlaczego? Na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będą miliony osób, które regularnie korzystają z tego komunikatora. Obok Messengera, to właśnie WhatsApp jest obecnie najpopularniejszą aplikacją umożliwiającą komunikowanie się z użytkownikami z całego świata. Osoby korzystające z WhatsAppa chwalą sobie przede wszystkim fakt, że jest on w pełni darmowy, a odbywające się za jego pośrednictwem rozmowy mają dobrą jakość. Co jakiś czas, zarządzający aplikacją wprowadzają też nowe funkcje, mające zapewnić jak najbardziej komfortowe użytkowanie wszystkim osobom posiadającym swoje profile. W związku z tym, zapewne nikt nie wyobraża sobie sytuacji, żeby WhatsApp nagle przestał działać. Tak się jednak stanie w przyszłym roku! Jak wynika z dokumentacji serwisu należącego do Facebooka, w 2020 roku nie każdy będzie mógł korzystać z komunikatora tak, jak ma to miejsce teraz. Można temu jednak zaradzić. Jak? To bardzo proste!

WhatsApp przestanie działać! Dlaczego? Co zrobić?

Jak już wiadomo, zarządzający aplikacją chcą się obecnie skupić na użytkownikach posiadających nowsze oprogramowanie. W 2020 roku, osoby posiadające systemy operacyjne Android 2.3.7 lub iOS 8 i starsze, nie będą mogły korzystać z WhatsAppa. Aby móc dalej używać komunikatora, należy jak najszybciej zaktualizować swoje urządzenia. Nie dajcie się zaskoczyć!

Najnowsze