Trasa ciężarówki Coca-Coli 2019 - gdzie, kiedy i co będzie się działo? DATY, MIASTA, ATRAKCJE

2019-12-19 11:24 AD
Coca Cola
Autor: Andrzej Zbraniecki/East News

Ciężarówka Coca-Coli wyrusza w zimową trasę. Auto Świętego Mikołaja od lat przemierza ulice Polski, by nieść radość i wprowadzić ludzi w świąteczny nastrój jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Trasa to także niezliczone atrakcje dla dorosłych i dzieci. Gdzie w tym roku pojawią się świąteczne ciężarówki?

Trasa ciężarówki Coca-Coli 2019 interesuje wszystkich, którzy od dawna chcieli spotkać ten bardzo świąteczny pojazd. Słynne ciężarówki pojawiają się od dawna w świątecznych reklamach napojów. Jak sprawić, żeby odwiedziła właśnie nas? Internauci wybierali 10 miast, które miały szansę znaleźć się na świątecznej trasie ciężarówki Coca-Coli. W głosowaniu wygrać mogły jednak tylko trzy. Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy zarówno dzieciaki, jak i dorosłych. Atrakcje to między innymi zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu. Samemu przygotować będzie można również specjalną, spersonalizowaną świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Najmłodsi również nie będą mieć powodów do narzekania. Animatorzy poprowadzą dla nich specjalne zimowe zabawy, gry i oczywiście konkursy z nagrodami. Dobra wiadomość jest również taka, że uczestnictwo we wszystkich atrakcjach jest bezpłatne!

Trasa ciężarówki Coca-Coli 2019 - gdzie ją spotkamy?

7 grudnia poznaliśmy miasta, które znajdą się na świątecznej trasie Coca-Coli 2019. Zwycięzcami są:

  • Chorzele,
  • Iława
  • Sandomierz

Jak co roku pojazdy przystrojone są w świąteczne lampki i bożonarodzeniowe ozdoby. Szczegóły ich przejazdu będą ujawnione wkrótce.

Najnowsze