WhatsApp przestanie działać! Nowy regulamin rozzłościł użytkowników

WhatsApp Messenger przestał działać na TYCH telefonach! Co się stało?! [LISTA]
Autor: Reporters / STG/REPORTER / Heline Vanbeselaere WhatsApp Messenger przestał działać na TYCH telefonach! Co się stało?! [LISTA]

WhatsApp nie daje za wygraną! Aplikacja wzbogaciła się o niezwykle kontrowersyjny regulamin, który nie do końca spodobał się użytkownikom. Teraz internauci nie godząc się z nowymi zasadami mogą stracić dostęp do swoich wiadomości, a nawet możliwość wysyłania ich. Czy ten odważny krok może oznaczać koniec WhatsApp’a?

WhatsApp zagrał na nosie wszystkim użytkownikom, którzy kiedyś uwielbiali ich komunikator nade wszystko! Nowy, bardzo kontrowersyjny regulamin sprawił jednak, że sama aplikacja mocno straciła na popularności, a użytkownicy zostali postawieni pod ścianą. Czyżby naszedł czas szukania nowych technologicznych rozwiązań? Na dzisiejszym rynku nie brakuje ciekawych i rozchwytywanych komunikatorów społecznościowych, które są niezwykle intuicyjne. WhatsApp był również długo jednym z nich, jednak ostatnimi czasy jego renoma podupadła, szczególnie po wprowadzeniu dość kontrowersyjnych zdaniem wielu osób zmian.

Już na samym początku 2021 roku Facebook zaliczył ogromną wpadkę wizerunkową. Okazuje się, że w komunikatorze WhatsApp pojawił się nowy regulamin, którego zaakceptowanie jest niezbędne, aby móc korzystać z aplikacji. Oznacza to, że użytkownicy, którzy nie zaakceptują nowego regulaminu, mogą stracić dostęp do odbierania i wysyłania wiadomości. Konta takich użytkowników nie zostaną usunięte, ale staną się nieaktywne.

WhatsApp przestanie działać

WhatsApp przestanie działać? Aplikacja będzie nieaktywna dla wszystkich użytkowników, którzy nie zaakceptują nowego regulaminu, który ma wejść w życie 15 maja 2021 roku. Nowy regulamin miałby dawać możliwość komunikowania się z firmami obecnymi na platformie, co dla wielu użytkowników zostało uznane jako udostępnianie prywatnych rozmów Facebookowi.

Najnowsze