WhatsApp - nowe funkcje inspirowane Facebookiem nadchodzą! Wśród nich ciemny motyw i nie tylko

2020-07-02 15:42 EK
WhatsApp
Autor: Schaube/face to face/EastNews

Pojawiające się nowe funkcje w aplikacjach zawsze budzą wśród internautów wiele emocji. Jedni się cieszą, a innych drażni to, co zostało zmienione. Tym razem nowe możliwości czekają na użytkowników popularnej apki WhatsApp. Dlaczego funkcje inspirowane są Facebookiem? Co się zmieni? Wyjaśniamy na ESKA.pl.

WhatsApp - nowe funkcje inspirowane Facebookiem nadchodzą! Wśród nich ciemny motyw i nie tylko. Takie informacje powinny zainteresować niejednego użytkownika popularnej aplikacji. WhatsApp to w dzisiejszych czasach, obok Messengera jedna z bardziej pożądanych apek nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Za jej pośrednictwem możemy nie tylko komunikować się z wieloma osobami, ale również tworzyć wideo rozmowy, nagrywać głos, przesyłać pliki w formie zdjęć i nie tylko. Dodatkowo do dyspozycji mamy szeroki wybór kolorowych gifów, a także emotikonek. Twórcy aplikacji uwielbiają ją podkręcać i tworzyć co chwilę nowe aktualizacje. Niektóre od razu przypadają użytkownikom do gustu, ale są też takie, które nie spełniają należycie swojej roli. 

Co ciekawe, aplikację WhatsApp pobrało ponad 5 mld użytkowników na sam system Android. Obecnie twórcy wprowadzają nowe funkcje, które inspirowane są Facebookiem. Co zobaczymy w aplikacji? Na co warto być przygotowanym? 

WhatsApp - nowe funkcje jak na Facebooku

Nowe funkcje na WhatsApp mogą ucieszyć większość użytkowników. Pierwsza, która zaczęła pojawiać się już w marcu 2020 to ciemny motyw na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo będzie czekał na nich ciemny motyw na platformach WhatsApp Web i WhatsApp na pulpit. Dzięki temu każdy zainteresowany użytkownik, będzie miał możliwość przełączyć schemat kolorów również na komputerze. Funkcja może okazać się bardzo przydatna nocą - by nie męczyć intensywnymi barwami swoich oczu. 

Ponadto ważną nowością pojawiającą się na WhatsAppie będą animowane naklejki, które znamy z Telegram Messenger. Pojawią się również kody QR dla profili użytkowników. Oznacza to, że każda osoba będzie mogła zeskanować taki kod i w ten sposób doda znajomego do swoich kontaktów.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze