WhatsApp: nie akceptuje nowego regulaminu. Co się stanie? Czy będzie można korzystać z aplikacji?

2021-02-22 13:29 jj
WhatsApp: nie akceptuje nowego regulaminu. Co się stanie? Czy będę mógł korzystać z aplikacji?
Autor: canva.com WhatsApp: nie akceptuje nowego regulaminu. Co się stanie? Czy będę mógł korzystać z aplikacji?

WhatsApp wzbudza ostatnio bardzo dużo emocji. To oczywiście za sprawą zmiany regulaminu. Przypomnijmy, że komunikator należy do serwisu Facebook i według użytkowników nie jest już bezpiecznym narzędziem do prowadzenia rozmów tekstowych ze znajomymi i rodziną. Nie dziwi więc wzrost popularności takich aplikacji jak Telegram czy Signal. Co się stanie, jeżeli nie zaakceptujecie nowego regulaminu WhatsApp? Niestety, nie mamy zbyt dobrych wiadomości!

Użytkownicy aplikacji WhatsApp mają ciężki orzech do zgryzienia. Od momentu kiedy właścicielem został Mark Zuckerberg, została wprowadzona nowa polityka prywatności, a także regulamin, z którym część osób, która korzysta z komunikatora się nie zgadza. Według zagranicznych mediów integracja między Facebookiem a WhatsAppem jest coraz większa. Przez ten ruch, wśród bezpiecznych aplikacji do rozmowy ze znajomymi i rodziną ogromną popularność zdobył Signal, który na Twitterze polecił sam Elon Musk. Co się stanie, jeżeli nie zaakceptujesz nowego regulaminu WhatsApp? Czy będziecie mogli nadal bezpiecznie korzystać z komunikatora?

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

WhatsApp: co się stanie jak nie zaakceptujesz regulaminu?

Zmiany w regulaminie aplikacji WhatsApp wejdą w życie 15 maja 2021 roku. Jeżeli użytkownicy nie zaakceptują nowych warunków, to ich konto będzie… nieaktywne. Będzie można odbierać połączenia i powiadomienia o wiadomościach, ale odczytywanie i wysyłanie będzie niemożliwe. Nieaktywne konta po 120 dniach będą usuwane. 

WhatsApp wprowadza nową funkcję wideo. Ta opcja ucieszy użytkowników

Facebook poinformował, że zmiany w regulaminie są potrzebne po to, aby mogły z komunikatora korzystać firmy. Jednocześnie podkreśla, że nie będzie w stanie przeczytać treści wiadomości wysyłanych przez użytkowników. 

ESKA ODWOŁUJE ZIMĘ 2021: Zgarnij 10 000 zł na wyjazd marzeń! Jak się zgłosić?

Najnowsze