WhatsApp może działać bez internetu w telefonie? Jak to zrobić?

2021-11-08 15:16

WhatsApp otrzymał nową aktualizację, dzięki której może działać na aż czterech urządzeniach jednocześnie. To dosyć spory przełom jak na aplikację typu komunikator. Oprócz tej nowości jest jeszcze jedna. WhatsApp działa również bez dostępu do internetu w smartfonie.

WhatsApp może działać bez internetu w telefonie? Jak to zrobić? Te pytania zadają sobie wszystkie osoby, które korzystają z popularnego komunikatora. Nic dziwnego, w końcu nowe funkcję zazwyczaj ułatwiają życie. Od kilku miesięcy WhatsApp dostępny jest na komputery dzięki aplikacji, bądź WhatsApp Web. Obydwa przypadki potrzebowały połączenia z internetem w smartfonie, ponieważ aplikacje synchronizowały się pomiędzy sobą. To rozwiązanie było o tyle problematyczne, że w momencie kiepskiego internetu w smartfonie, komputerowy WhatsApp mógł długo się uruchamiać.

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!

WhatsApp może działać bez internetu w telefonie? Jak to zrobić?

Jak donosi portal GizChina problemy z synchronizacją gdy smartfon miał kiepski zasięg odchodzą w niepamięć. Jednak musimy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. WhatsApp nie zadziała jednocześnie na smartfonie i tablecie. Drugim urządzeniem może być jedynie komputer z aplikacją lub dostępem do WhatsApp Web i wtedy potrzebny będzie nasz telefon, na który co 14 dni przyjdzie kod uwierzytelniający.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze