WhatsApp - dlaczego nie dochodzą wiadomości i jest jedna kreska przy włączonej sieci?

2021-03-19 18:13 ek
WhatsApp
Autor: pixabay.com WhatsApp

WhatsApp to jeden z popularniejszych komunikatorów w naszym kraju. Niestety czasami występują z nim problemy, które drażnią użytkowników. Dlaczego w ostatnim czasie wiadomości nie dochodzą, tak jak powinny? Czemu wyświetla się jedna kreska przy włączonej sieci? Powodów może być wiele!

WhatsApp - dlaczego nie dochodzą wiadomości i jest jedna kreska przy włączonej sieci? To zastanawia wiele osób. WhatsApp to jeden z popularniejszych komunikatorów. Co ciekawe, w 2014 roku został przejęty przez Facebooka, ale również Instagrama. Mimo iż w naszym kraju zdecydowanie rządzi Messenger, to aplikacja WhatsApp ma z dnia na dzień, coraz więcej sprzymierzeńców. Jej użytkownicy cenią sobie fakt, że rozmowy, tekstowe, głosowe i wideo są darmowe, ale w dodatku cieszą ich nowe aktualizacje, które sprawiają, że komfort korzystania z WhatsAppa jest jeszcze lepszy. Niestety, jak to w przypadku aplikacji bywa, trafiają się również błędy. Tym razem chodzi o wiadomości, które mimo włączonej sieci nie dochodzą. Co się stało? Jak rozwiązać ten problem?

Piosenki, które są do siebie podobne

WhatsApp - dlaczego nie dochodzą wiadomości?

Dlaczego na WhatsApp'ie nie dochodzą wiadomości? Powodów może być wiele! Najczęstszym jest złe połączenie internetowe, dlatego warto zresetować nie tylko telefon, ale także urządzenie Wi-Fi. Jeśli to nie zadziała, musimy sprawdzić czy mamy zrobioną najświeższą aktualizację komunikatora. Okazuje się, że wszystko jest w porządku? Szukamy dalej. Problem może leżeć również w pamięci telefonu. Opróżnij ją, ale nie zapomnij także wyrzucić zbędnych plików z WhatsApp'a. Być może brak porządków w aplikacji, zakłóca jej działanie. Oprócz tego jedna kreska przy wysłanej wiadomości, może zwiastować to, że odbiorca nas zablokował lub sam ma problemy z siecią, albo po prostu wyłączony internet.

Najnowsze