What About Love - Austin Mahone. Zobacz nowy teledysk i dubstepowy układ taneczny Austina! [VIDEO YOUTUBE]

2013-06-11 20:24

W sieci pojawił się nowy teledysk Austina Mahone do piosenki What About Love. Amerykański wokalista w swoim najnowszym klipie na YouTube pochwalił się dubstepową choreografią. W nagraniu u boku nastoletniej gwiazdy pojawiła się też tajemnicza dziewczyna. Co z miłością Austina na wakacje 2013? Sprawdź i zobacz klip do What About Love!

Nowy teledysk Austina Mahone do kawałka What About Love jest dostępny na YouTube od 10 czerwca 2013 roku. Czym wokalista zaskoczył fanów w swoim najnowszym klipie? W nagraniu czeka na nas dubstepowy układ taneczny w wykonie Austina + kilka typowo wakacyjnych ujęć, które idealnie zapowiadają zbliżające się lato 2013. W wideo oprócz piosenkarza wystąpiła też tajemnicza piękność.

Fani amerykańskiej pop gwiazdy są pod wrażeniem nowego teledysku swojego idola. Wielu internautów zarzuca jednak klipowi podobieństwo do produkcji Justina Biebera. To nie pierwszy raz, kiedy Austin i Justin są stawiani obok siebie. Mahone, podobnie jak kanadyjski piosenkarz, swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczął na YouTube.

>>> Justin Bieber w bluzie Honoraty Honey Skarbek: mamy zdjęcia! Czy to pierwszy krok do duetu? Sprawdź [FOTY]

Kawałek What About Love to drugi singiel Austina z jego pierwszej płyty zatytułowanej Junior Year. Wcześniej krążek promował hit Say You're Just A Friend z Flo Ridą.


Zobacz What About Love - Austin Mahone!JB

Najnowsze