Whamageddon 2019 - co to jest? Jak podjąć wyzwanie?

2019-12-02 14:06 AD
Święta
Autor: Zheng Huansong/Xinhua News/East News

Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej! W tym roku Gwiazdka może być jeszcze bardziej wyjątkowa, jeśli dobrze się do niej przygotujemy. Już teraz w oczekiwaniu na Boże Narodzenie, niektórzy codziennie otwierają okienko w kalendarzu adwentowym, a inni gorączkowo przeszukują internet w poszukiwaniu prezentów. Są też tacy, którzy grają w... Whamageddon! Na czym polega zabawa?

Whamageddon 2019, to wyjątkowa zabawa, którą pokochaliśmy w 2018 roku! Każdy wie, że święta to nie tylko posiłek przy wigilijnym stole. W grudniu otacza nas niezwykła atmosfera, która pozwala uwierzyć, że magiczny czas, który nas otacza, może zmienić nasze życie. W jaki sposób? Tych jest wiele! Najważniejsza jest jednak miłość. To właśnie teraz pragniemy być blisko tych, na których nam zależy. Przypominają nam o tym piosenki, a w szczególności jedna... Last Christmas zespołu Wham. Chociaż wszyscy ją lubimy, to puszczana w kółko może doprowadzi do szału, zwłaszcza gdy zaczyna pojawiać się w radiostacjach w połowie listopada. Właśnie dlatego powstał Whamageddon, czyli gra, która bawiła już w 2018 roku. Proste zasady, możliwość zdawania relacji na Facebooku i oczywiście szansa na zemstę w kolejnym roku... To wszystko napędza przedświąteczną zabawę w uciekanie przed najsłynniejszą piosenką świąteczną. Chcecie dołączyć do gry? To bardzo proste! Zaczynać możecie już teraz, po prostu postanawiając w myślach wziąć udział!

Whamageddon 2019 - jak się bawić?

Grac możecie na dwa sposoby. Jeśli chcecie pobić swoich znajomych, waszym zadaniem jest unikanie utworu jak najdłużej. Czasem wiąże się to z niesłuchaniem radia, a nawet unikaniem lodowisk czy centrów handlowych! Absolutnie nie wolno wam również odpalać poniższego wideo. Pamiętajcie jednak, że zabawa się nie kończy, gdy przegrywacie. Teraz to wy możecie zaskakiwać waszych znajomych piosenką i sprawdzać, czy również grają!

Najnowsze