Weź udział w teledysku Sebastiana Rutkowskiego! Sprawdź szczegóły konkursu na Eska.pl [VIDEO]

2013-03-05 16:32

Sebastian Rutkowski ogłasza konkurs! Zwycięzcy wezmą udział w jego najnowszym teledysku. Co trzeba zrobić, aby wystąpić w klipie u boku Sebastiana? Sprawdź szczegóły konkursu na Eska.pl i zobacz teledysk Used Sebastiana Rutkowskiego.

Uwielbiasz Sebastiana Rutkowskiego i marzysz o tym, aby wystąpić w jego klipie? Teraz twoje marzenie może się spełnić! Sebastian Rutkowski ogłosił konkurs. Aby wziąć w nim udział trzeba mieć ukończone 13 lat i posiadać zgodę rodziców. Klip nagrywany będzie 12 i 13 marca w Poznaniu w godzinach wieczornych i nocnych, dlatego jeżeli jesteście niepełnoletni, rodzice lub opiekunowie będą musieli odwieźć was na plan, a po zdjęciach odebrać. Sebastian Rutkowski prosi, aby zgłoszeń nie nadsyłały osoby, które nie mogą spełnić powyższych warunków.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Sebastianem Rutkowskim

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w eliminacjach?

Należy wysłać na adres manager@sebastian-rutkowski.pl zdjęcia sylwetki oraz zdjęcia portretowe twarzy. Pamiętajcie o bardzo dobrej jakości zdjęcia. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy do rodzica/opiekuna, a w tytule maila wpisać CASTING DO TELEDYSKU!

Casting trwa do 08.03.2013. Z wybranymi osobami Sebastian Rutkowski skontaktuje się osobiście i przedstawi szczegóły teledysku. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na oficjalnym profilu Facebook Sebastiana Rutkowskiegohttps://www.facebook.com/SebastianRutkowski.Official

Zobacz Used - Sebastian Rutkowski i TzNie czytałeś jeszcze?

Premiera nowego singla Sylwii Grzeszczak w Radiu ESKA i na Eska.pl!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze