Wersow zmieniła fryzurę. Jak na nowy image influencerki zareagowała ekipa?

2020-07-13 14:58 EK
Wersow zmieniła fryzurę. Jak na nowy image influencerki zareagowała ekipa?
Autor: Screen z YouTube/WERSOW Wersow zmieniła fryzurę. Jak na nowy image influencerki zareagowała ekipa?

Znakiem charakterystycznym Wersow bez wątpienia jest kolor różowy. Youtuberka, a zarazem influencerka ma nawet samochód w takim kolorze! Co ciekawe, dziewczyna przez jakiś czas nosiła również różowe pasemka, które były jej znakiem rozpoznawczym. W najnowszym filmie, który opublikowała pokazuje innym ekipowiczom oraz widzom swoją metamorfozę. jaką fryzurę ma teraz Wersow? Czy dziewczyna mocno zaszalała?

Wersow to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych youtuberek oraz influencerek w polskim internecie. Dziewczyna swoją różnorodną twórczością podbija sieć nie od dziś i może pochwalić się wiernymi i oddanymi fanami. Obecnie media społecznościowe Weroniki gromadzą miliony obserwujących wielbicieli. Co ciekawe, wśród nich jest także sporo popularnych osób, z którymi Wersow ma naprawdę bardzo dobry kontakt. Prywatnie dziewczyna jest partnerką youtubera Friza i wspólnie tworzą wraz z innymi przyjaciółmi zgraną Ekipę. Lubiana przez polską społeczność paczka znajomych nagrywa wiele wyzwań, które są uwielbiane przez użytkowników internetu. Sporym powodzeniem cieszyły się w ostatnim czasie materiały Ekipy z Los Angeles, nawijki domowników do wyzwania #Hot16Challenge2, a także seria na kanale Wersow - Czy to prawda, że ... Gwiazda sieci za pośrednictwem InstaStories losuje jednego domownika, a następnie prosi swoich obserwatorów o zadawanie prywatnych pytań do danej osoby. W ten sposób wielbiciele najpopularniejszej Ekipy w naszym kraju, mają możliwość bardziej poznać jej członków.

Domowe Granie: Magda Bereda

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wersow - nowe włosy

Nie od dziś wiadomo, że Weronika Sowa uwielbia dzielić się wieloma informacjami ze swoimi fanami. Niedawno na jej kanale YouTube wylądował nowy materiał wideo, w którym widać jak Wersow przechodzi metamorfozę! Chodzi o jej włosy, które jeszcze nie tak dawno podcinała u fryzjera i były krótsze niż zawsze. Po przejściu włosowej metamorfozy dziewczyna zdecydowała pokazać się w filmiku ekipowiczom, a także swojej przyjaciółce Oli Nowak. Każda osoba zareagowała na nowy image gwiazdy bardzo pozytywnie, a sama Weronika bardzo cieszy się z takiej przemiany.

Zmiana fryzury Wersow trwała aż trzy godziny! Zobaczcie na filmie poniżej, jak obecnie wygląda Wersow. Podoba wam się jej nowy image? Koniecznie dajcie znać w sondzie pod wideo.

Najnowsze