Akcja, kamera, uśmiech, czyli jeden z lepszych trendów na TikToku 2020

2020-07-13 13:59 Patrycja Obarowska
TikTok
Autor: Pixabay.com

TikTok w 2020 roku szczególnie zachęca do uśmiechu! O co chodzi w najnowszym trendzie, do którego musisz dołączyć właśnie w lipcu 2020? Uśmiechnij się to jedna z najnowszych akcji od TikToka, która uświadamia, motywuje do zmian, a co najważniejsze zachęca do uśmiechu! O co chodzi w radosnej zabawie i jak do niej dołączyć? Zdradzamy na ESKA.pl.

TikTok cały czas rozpieszcza swoich internautów i motywuje do zmian na lepsze! Tym razem do akcji wkracza najnowszy trend idealny na wakacje 2020! Uśmiechnij się to jedna z nowszych zabaw od aplikacji TikTok, do której każdego dnia dołączają nowi internetowi twórcy. Wyżej opisany trend zebrał już niespełna 60 milionów wyświetleń i cały czas znajduje się z zakładce z najfajniejszymi i najmodniejszymi pomysłami na nowe treści. O co chodzi w całej zabawie, do której wciąż dołączają miliony tiktokerów? Akcja, kamera, uśmiech to nic innego, jak nowy tiktokowy efekt, który pokazuje użytkowników w swojej najlepszej wersji z możliwych, czyli z przepięknym uśmiechem na twarzy. Zasady dołączenia na akcji #uśmiechnijsię są banalnie proste! Wystarczy nagrać filmik przy użyciu adekwatnego do tego filtra, który pokazuje nas w uśmiechu, jak i bez niego. Zdecydujcie sami, w której wersji bardziej wam do twarzy i uśmiechnijcie się już teraz! 

TikTok - #uśmiechnijsię

TikTok w lipcu 2020 szczególnie zachęca do uśmiechu, który w trakcie trwającej pandemii z pewnością przyda się każdemu z nas. 

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze