Wersow zawalczy w MMA? Pokazała ostrą lekcje z mistrzynią!

2022-08-07 16:41
Wersow
Autor: AKPA / Screen/YouTube/@Wersow Wersow trenuje z Joanną Jędrzejczyk

Wersow opublikowała na swoim kanale na YouTubie filmik, w którym Joanna Jędrzejczyk udziela jej lekcji boksu. Pięściarka nie kryła podziwu dla Weroniki, chwaląc jej umiejętności. Czy Wersow będzie nową gwiazdą MMA?

Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow przyznała, że odbyła już kilka treningów. Jednak tym razem zrobiło się poważniej, ponieważ pojawiła się na macie z uhonorowaną pięściarką - Joanna Jędrzejczyk - która niedawno zapowiedziała przejście na sportową emeryturę. O tym fakcie Joanna poinformowała po rewanżowej walce z Chinką Zhang Weili, podczas gali UFC 275, która odbyła się 12 czerwca 2022 w Singapurze. Wersow pod czujnym okiem Jędrzejczyk wykonała trening, a tuż po nim stoczyły krótki sparing.

Wersow niczym zawodowa fighterka. Joanna Jędrzejczyk pochwaliła swoją uczennicę

Weronika Sowa prężnie rozwija swoją karierę w internecie. Na YouTubie prowadzi kanał, gdzie opublikowała wywiad z Joanną Jędrzejczyk - polską bokserką i zawodniczką MMA, trzykrotną mistrzynią świata i dwukrotną mistrzynią Europy. Rozmowa influencerki i pięściarki urozmaicona była fragmentami nagrań z ich treningu, gdzie Joanna szkoliła Wersow z podstaw boksu oraz elementów innych sztuk walki. Weronika szybko przyswoiła te zasady, a na koniec odbyły krótki sparing.

Joanna Jędrzejczyk była pod ogromnym wrażeniem umiejętności Wersow. Weronika świetnie unikała ciosów i atakowała przeciwniczkę - "Jestem pełna podziwu. Nie żartuję" - powiedziała całkowicie poważnie Jędrzejczyk po wyczerpującym treningu. Widać, że w Wersow drzemie duży potencjał. Kto wie, może zdecyduje się kiedyś na udział w freakowych walkach.

Joanna Jędrzejczyk wypowiada się o FAME MMA?

Wersow wykorzystała okazję, aby zapytać pięściarkę o to, co sądzi na temat amatorskich walk odbywających się w oktagonie. Joanna Jędrzejczyk wyraziła szczerą opinię na temat federacji typu FAME MMA.

Byłam akurat na FAME'ie jako gość, raz. (...) Cieszę się, że czasy się zmieniły i w końcu powstały te wszystkie federacje freakfightowe. To tylko pokazuje, jak dużo zainteresowania wzbudza MMA, i jaką popularnością cieszy się ten sport, o który my walczyliśmy - powiedziała Jędrzejczyk w wywiadzie z Wersow.

Weronika nie omieszkała również zapytać Joanny, o to, czy zdecydowałaby się na walkę w FAME MMA. Pięściarka odpowiedziała krótko: "Nie".

Sonda
Chcesz zobaczyć Wersow we freakfightowych walkach?
Eska Summer City Olsztyn! Mamry Festival 2022
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze