Wersow założyła TikToka. Jaki jest pierwszy film dziewczyny Friza?

i

Autor: Screen z youtube.com/watch?v=tTR2II9LRCQ Wersow założyła TikToka. Jaki jest pierwszy film dziewczyny Friza?

Wersow założyła TikToka! Jaki jest pierwszy film dziewczyny Friza?

2020-03-04 16:17

Weronika Sowa, która znana jest pod pseudonimem Wersow, postanowiła założyć konto na TikToku. Dziewczyna Friza dodała już pierwszy film w aplikacji. Jaka to produkcja? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Weronika Sowa znana jest w internecie jako Wersow. Popularność zdobyła pojawiając się w filmach na YT u swojego chłopaka Friza. Sowa w 2019 roku uruchomiła kanał w serwisie YouTube i bardzo szybko zdobyła ponad milion subskrypcji. Wersow również w serwisie Instagram ma już ponad milion obserwujących. We wtorek, 3 marca Weronika uruchomiła również konto w aplikacji TikTok. Jak wygląda pierwszy film Wersow? Jak znaleźć jej konto na TikToku? Szczegóły na ESKA.pl.

Jak znaleźć Wersow na TikToku?

Jest wiele kont na TikToku, które stworzone zostały przez fanów Weroniki. Jedyne, oficjalne konto dziewczyny Friza to @wersow.

Pierwszy film Wersow na TikToku

Weronika 3 marca dodała aż trzy filmy na TikToku. Dwa z nich to autorska wersja choreografii do utworu Get Busy. Trzeci film to fail z nagrywania tanecznego challange'u.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE