Wersow zaliczyła wpadkę w telewizji. Friz od razu zaczął pocieszać narzeczoną

i

Autor: TVN / YouTube WERSOW Wersow zaliczyła wpadkę w telewizji. Friz od razu zaczął pocieszać narzeczoną

Wersow zaliczyła wpadkę w telewizji. Friz od razu zaczął pocieszać narzeczoną

2023-03-25 10:58

Wersow zawsze szczera, otwarta, ale też ludzka, nie ukrywająca swoich prawdziwych emocji. Nie boi się przyznać do błędów, pokazać łez wzruszenia, a także powiedzieć o tym, co ją naprawdę irytuje. Influencerka zaliczyła uroczą wpadkę, z której tuż po nagraniach programu zaczęła się tłumaczyć. Z pomocą nadciągnął jej ukochany narzeczony, który uspokoił, że nic wielkiego się nie stało. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - wpadka w telewizji

Wersow zaliczyła wpadkę w telewizji i stacja postanowiła ją wyemitować. Influencerka pomimo tego, że wybrnęła z nieco kłopotliwej dla siebie sytuacji, to jednak długo o niej myślała po zakończeniu nagrań. Z pomocą nadciągnął Friz, który okazał ogromne wsparcie i od razu zaczął pocieszać narzeczoną i uznał, że było to bardzo urocze. Sytuacja miała miejsce w programie Kuby Wojewódzkiego, który poprosił gwiazdę mediów społecznościowych o to, by zdradziła imię wybrane dla córki. To, kiedy urodzi Wersow jest już wiadome, więc nic dziwnego, że wszystkich interesują najbardziej prywatne szczegóły tej ciąży, w tym właśnie imię potomkini Karola Wiśniewskiego. Weronika Sowa ostatecznie wszystko tłumaczyła stresem związanym z debiutem na kanapie popularnego showmana. Co więcej była pierwszym gościem będącym w ciąży w tym programie.

Mini Majk pokazał wielkie serce! Tym ruchem zamknął usta hejterom

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - wpadka w telewizji

Urocza wpadka Wersow w telewizji dotyczy imienia dla dziewczynki. Weronika Sowa była tak bardzo zestresowana i przejęta swoim udziałem w najpopularniejszym programie telewizyjnym, że chciała nazwać córeczkę imieniem Kuba. Prezenter był zaskoczony jej odpowiedzią i w swoim stylu zaczął śmiać się z tej propozycji:

- Jakie będzie jej imię? - Zapytał Kuba Wojewódzki;

- Oj nie zdradzę Ci. A masz jaką propozycję? - odpowiedziała Wersow;

- Tu sami zaufani ludzie - zapewnił żartobliwie dziennikarz;

- Może od Karola - Karolina? - ciągnął rozmowę Kuba;

- Kuba na przykład? - powiedziała Wersow;

- Dla dziewczynki? Bardzo popularna w klasie by była - powiedział Kuba;

- Faktycznie, to imię mamy już wstępnie wybrane, żeńskie oczywiście, przepraszam, stres bardzo na mnie wpływa. Bardzo się stresowałam przed przyjściem do tego programu - ujawniła influencerka. 

Ile zarabia Friz 2023? OGROMNA kwota, do której oficjalnie się przyznał!

Na kanale Wersow pojawiła się relacja z przygotowań i samego udziału w programie Wojewódzkiego. Weronika Sowa na świeżo tuż po zejściu ze skórzanej kanapy ujawniła swoje emocje i odniosła się do wpadki. Friz skomentował wpadkę swojej narzeczonej i uznał, że nie było w tym nic strasznego:

To jest najlepsze. To jest śmieszne i później sama się z tego zaśmiałaś.

Sonda
Wersow - jak wypadła u Kuby Wojewódzkiego?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE