Wersow zadała bardzo INTYMNE pytanie Hani. Fani NIE TEGO się spodziewali!

2023-01-26 8:16
Wersow zapytała Hanię o jej orientację seksualną. Fani NIE TEGO się spodziewali!
Autor: screen z filmu na YouTube: HANIA JEST FAWORYZOWANA PRZEZ FRIZA?! CZY TO PRAWDA, ŻE… / WERSOW Wersow zapytała Hanię o jej orientację seksualną. Fani NIE TEGO się spodziewali!

Wersow od dłuższego czasu chętnie ujawnia swoje tajemnice, dzieli się wspomnieniami z życia, a także opowiada o swoich przemyśleniach. Dla fanów najważniejsze jest to, że zawsze płynie z niej szczerość i prawdziwość, dzięki czemu mogą być częścią jej życia. Weronika Sowa jest otwarta w komunikacji, ale jednocześnie sama oczekuje otwartości od innych. Czy jest jednak w tym jakaś granica? Zadała pytanie, które dla Hani z Genzie mogło okazać się bardzo krępujące. O co dokładnie chodzi?

Spis treści

  1. Wersow - pytanie o orientację Hani

Wersow kiedyś nie była tak otwarta, jak jest teraz. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu starała się chronić swojej prywatności, nie mówiła o wielu rzeczach oraz nie odkrywała słabych stron. Teraz między innymi za sprawą swojego internetowego formatu coraz częściej opowiada szczerze o tym, co jej przeszkadza, czy chociażby chętniej przyznaje się do popełnionych w przeszłości błędów. Niedawno dowiedzieliśmy się przecież, że tego Wersow mocno żałuje i chciałaby, żeby wszyscy zapomnieli o jej wpadce. Narzeczona Friza chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami, a jednocześnie w bezpośredniej rozmowie wymaga otwartości od drugiej osoby. W ramach swojego programu Czy To Prawda Że, który cieszy się dużą popularnością zapytała Hanię Puchalską, czy jest osobą wierzącą. Poruszyła także temat jej wzrostu, zazdrości o swojego chłopaka oraz sprawdziła, czy Hania jest wobec siebie krytyczna i potrafi znaleźć wady. Nie to jednak zaciekawiło internautów. Wersow postanowiła dowiedzieć się, jakiej orientacji seksualnej jest gwiazda projektu Genzie!

Friz bezczelnie OSZUKANY przez swojego widza! Karol Wiśniewski mógł zgłosić to policji!

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - pytanie o orientację Hani

Hania Puchalska usłyszała mnóstwo ciekawych pytań od Wersow. Nie wszystkie wymyśliła jednak prowadząca. Weronika Sowa zrobiła ukłon w stronę swoich fanów prosząc ich na Twitterze, by napisali, o co ma zapytać gwiazdę projektu Genzie. Jedno z pytań dotyczyło orientacji seksualnej. Hania, jak wiemy, jest w szczęśliwym związku Bartkiem Laskowskim, znanym jako Świeży. Tym bardziej było to mocno ryzykowne pytanie. Hania mimo wszystko nie bała się szczerze odpowiedzieć:

Oczywiście, przez pewien czas. Zastanawiałam się bardzo, czy nie jestem osobą biseksualną czy panseksualną. Bardzo ciężko to określić, podczas gdy, byłam już w związku z Bartkiem. Nie zastanawiałam się nad tym, bo nie znajdywałam czasu na myślenie o tym wszystkim.

Pytanie o orientację Hani z Genzie wywołało sporą dyskusję głównie na TikToku. Internauci zwrócili uwagę, że Wersow kolejnej osobie zadaje pytanie w tym temacie. Jeszcze inni zauważyli, że to dość osobisty temat i nie powinno się go poruszać. Nieświadomie mogłaby zniszczyć komuś związek. My jednak uważamy, że panie zapewne umówiły się na szczerą rozmowę. Są koleżankami i nie ma dla nich tematu tabu. Jaka jest Wasza opinia? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Hania zmaga się z ciężką chorobą. Mocno przejmujące wyznanie koleżanki Friza

Sonda
Czy Wersow przesadziła pytając publicznie o orientację seksualną?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze