Wersow

i

Autor: Screen z Instagrama Wersow

Wersow eksponuje ciążowy brzuszek na Bali. Friz od razu zareagował!

2023-03-31 11:37

Ciężarna Wersow spełniła swoje marzenia o podróży na Bali. Najpopularniejsza influencerka codziennie raczy obserwatorów przepięknymi kadrami z tego egzotycznego miejsca. Najnowsze wideo wywołało zachwyt również u jej narzeczonego. Friz skomentował wakacyjny post swojej ukochanej.

Po szalonym czasie związanym z promocją piosenki Ten jeden moment i ogłoszeniem ciąży Wersow udała się na zasłużony wypoczynek. Tym razem najpopularniejsza influencerka w Polsce zdecydowała się odwiedzić Bali, które, jak wspominała na Instagramie, zawsze było jednym z jej wymarzonych celów podróży. Gwiazda sieci nie zapomina o swoich fanach nawet na wakacjach i chętnie relacjonuje, co robi w wolnym czasie. Na profilu Weroniki Sowy pojawiło się już sporo postów, za pośrednictwem których chwali się ona przepięknymi i egzotycznymi kadrami, a także ciążowym brzuszkiem. Najnowsze wideo, na którym widzimy ją w zwiewnym, białym komplecie, mocno zachwyciło fanów. Nie dość, że influencerka prezentuje się na nim bez grama makijażu, to uwagę przykuwa jej coraz większy brzuszek. Na skomentowanie posta zdecydował się nawet narzeczony Wersow. Friz wsparł ukochaną miłym słowem.

Wersow i Friz zmietli konkurencję! To oni królują w polskim internecie

Wersow kiedyś i dziś

Wersow na Bali

Wersow przeżywa aktualnie najlepszy czas w życiu. Influencerka nie ukrywa, że ciąża pozwoliła jej inaczej postrzegać swoją kobiecość i dzięki niej nabrała większej pewności siebie. Najnowszy post gwiazdy zachwycił jej obserwujących oraz Friza. Karol Wiśniewski, narzeczony Weroniki, skomentował nagranie, zasypując ukochaną komplementami.

Pięknie wyglądasz słonko ❤️ zazdro widoczków 😳 - napisał.

My też zazdrościmy!

Sonda
Wersow i Friz - to najlepsza para w internecie?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE