Wersow

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=vMpyedZPreM&t=9s

Gwiazdy

Wersow w ciąży w nagiej sesji! Zawsze o tym marzyła

2023-06-04 16:23

Termin porodu Wersow zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda chętnie wrzuca do sieci fotografie, na których widać jej ciążowe krągłości. Fani nie mogą już doczekać się, aż mała M. przyjdzie na świat. Tymczasem influencerka postanowiła zabrać ich na backstage sesji zdjęciowej, na której pozowała nago.

Ciążowa sesja Wersow zawsze była marzeniem 26-letniej influencerki. Partnerka Friza, jeszcze przed ogłoszeniem szczęśliwej nowiny, nie ukrywała tego, że chciałaby wykonać u profesjonalisty kilka pamiątkowych fotografii, do których mogłaby wracać w przyszłości. Obecnie gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, a już niedługo na świecie pojawi się jej długo wyczekiwana córka. To ostatni moment na to, by spełnić swoje marzenie i zachować ten szczególny moment na melancholijnych kadrach. Nic więc dziwnego, że tak, jak zapowiadała od dawna - zdecydowała się na uwiecznienie swojego ciała w stanie błogosławionym. W jednym z materiałów wideo na swoim kanale pokazała nie tylko, jak urządziła pokój dla swojego dziecka, ale także backstage sesji.

Wersow zdradziła datę porodu! Wiadomo, kiedy jej córeczka przyjdzie na świat!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Wersow - ciążowa sesja

Ciąża Wersow od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie zarówno wśród fanów jak i znajomych z branży. W drugiej połowie lutego Weronika i Karol oficjalnie ogłosili światu radosną nowinę i tym samym potwierdzili plotki, które krążyły od kilku tygodni po sieci. Od tego czasu zakochani chętnie wrzucają romantyczne kadry, z których możemy wywnioskować, że Wersow już niedługo urodzi. Przy okazji filmiku, na którym pokazywała, w jaki sposób urządziła pokoik dla swojej małej córeczki, influencerka zdecydowała się na to, by uchylić widzom rąbka tajemnicy dotyczącego sesji ciążowej. W materiale ukochana Friza pokazała backstage wymarzonej sesji zdjęciowej. Widać na nim, że gwiazda pozowała nago, zasłonięta jedynie jasną tkaniną.

Murcix o powrocie Ekipy. Jej relacja z Frizem i Wersow mówi wszystko

Widać, że w trakcie sesji Wersow czuła się naprawdę komfortowo, a zdjęcia z pewnością będą znakomite. Fani nie mogą doczekać się, aż w końcu je zobaczą!

Teraz robimy takie zdjęcie z takim mokrym materiałem. Zobaczymy, jakie będą tego efekty, ale jestem bardzo ciekawa. Bardzo chciałam zrobić takie zdjęcie, że jest materiał tylko na tym brzuszku i ten brzuszek jest taki duży.

Listen on Spreaker.