Wersow jak Julia Wieniawa

i

Autor: screen z kanału WERSOW // Fot. Karolina Jackowska

Wersow ubrana niczym Wieniawa. Razem z Frizem dali się ponieść dzikim pląsom

2022-04-27 12:28

Neonowe kolory to zdecydowany hit tej wiosny. Doskonale wiedzą o tym topowe polskie influencerki Julia Wieniawa i Wersow. Członkini Ekipy zamieściła na swoim Instagramie posty i filmy z trzeciego dnia festiwalu Coachella. Jej stylizacja mocno przypomina tę, jaką Julia zaprezentowała w najnowszym teledysku do piosenki Nie mów.

Wersow i Julia Wieniawa, choć na co dzień zajmują się zupełnie czymś innym, mają ze sobą wiele wspólnego. Obie w młodym wieku zbudowały własne marki osobiste i udowodniły, że wcale nie trzeba mieć nie wiadomo ilu lat doświadczenia, by być przedsiębiorczym i znać się na biznesie. Zarówno Julia, jak i Weronika mogą pochwalić się milionami obserwujących każdy ich ruch w mediach społecznościowych, jak również licznymi projektami, w które stale się angażują. Narzeczona Friza spędza aktualnie z ukochanym najlepszy czas swojego życia. Para wybrała się razem na festiwal Coachella, który od lat uznawany jest nie tylko za kultowe wydarzenie muzyczne, ale także rewię mody najpopularniejszych światowych influencerów. W trzecim dniu imprezy Wersow postawiła na największy hit tej wiosny, czyli jaskraworóżowy komplet i kowbojski kapelusz. Chwilę wcześniej w takim wydaniu mogliśmy podziwiać Julię Wieniawę.

Zobacz też: Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych

Sonda
Komu lepiej w kowbojskim wydaniu?

Wersow jak Julia Wieniawa

Moda jak historia - lubi się powtarzać. W ostatnich miesiącach na tapet wracają stylizacja rodem z wczesnych lat 2000. Pamiętacie ikoniczne stylówki Britney Spears, Christiny Aguilery czy Beyonce? Dziś sporo gwiazd czerpie garściami z tamtego niedocenianego przez wiele lat okresu. Wersow, która oddaje się dzikim pląsom na festiwalu Coachella, cały czas zaskakuje pomysłami na stylizacje. Najnowsza z nich to prawdziwa petarda! Zobaczcie, jak Weronika Sowa i Julia Wieniawa prezentują się w kowbojskim wydaniu. Która bardziej skradła wam serce?

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!