Wersow ubrana niczym Wieniawa. Razem z Frizem dali się ponieść dzikim pląsom

2022-04-27 12:28
Wersow jak Julia Wieniawa
Autor: screen z kanału WERSOW // Fot. Karolina Jackowska

Neonowe kolory to zdecydowany hit tej wiosny. Doskonale wiedzą o tym topowe polskie influencerki Julia Wieniawa i Wersow. Członkini Ekipy zamieściła na swoim Instagramie posty i filmy z trzeciego dnia festiwalu Coachella. Jej stylizacja mocno przypomina tę, jaką Julia zaprezentowała w najnowszym teledysku do piosenki Nie mów.

Wersow i Julia Wieniawa, choć na co dzień zajmują się zupełnie czymś innym, mają ze sobą wiele wspólnego. Obie w młodym wieku zbudowały własne marki osobiste i udowodniły, że wcale nie trzeba mieć nie wiadomo ilu lat doświadczenia, by być przedsiębiorczym i znać się na biznesie. Zarówno Julia, jak i Weronika mogą pochwalić się milionami obserwujących każdy ich ruch w mediach społecznościowych, jak również licznymi projektami, w które stale się angażują. Narzeczona Friza spędza aktualnie z ukochanym najlepszy czas swojego życia. Para wybrała się razem na festiwal Coachella, który od lat uznawany jest nie tylko za kultowe wydarzenie muzyczne, ale także rewię mody najpopularniejszych światowych influencerów. W trzecim dniu imprezy Wersow postawiła na największy hit tej wiosny, czyli jaskraworóżowy komplet i kowbojski kapelusz. Chwilę wcześniej w takim wydaniu mogliśmy podziwiać Julię Wieniawę.

Zobacz też: Wersow NIE CHCE mieszkać z całą Ekipą! Wyznanie mocno zszokowało jej znajomych

Sonda
Komu lepiej w kowbojskim wydaniu?

Wersow jak Julia Wieniawa

Moda jak historia - lubi się powtarzać. W ostatnich miesiącach na tapet wracają stylizacja rodem z wczesnych lat 2000. Pamiętacie ikoniczne stylówki Britney Spears, Christiny Aguilery czy Beyonce? Dziś sporo gwiazd czerpie garściami z tamtego niedocenianego przez wiele lat okresu. Wersow, która oddaje się dzikim pląsom na festiwalu Coachella, cały czas zaskakuje pomysłami na stylizacje. Najnowsza z nich to prawdziwa petarda! Zobaczcie, jak Weronika Sowa i Julia Wieniawa prezentują się w kowbojskim wydaniu. Która bardziej skradła wam serce?

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze