Wersow - TEN dzień będzie dla niej najszczęśliwszy! Czy TO wydarzy się naprawdę

i

Autor: Wersow / YouTube Wersow - TEN dzień będzie dla niej najszczęśliwszy! Czy TO wydarzy się naprawdę

Wersow - TEN dzień będzie dla niej najszczęśliwszy! Czy TO wydarzy się naprawdę?

2023-02-02 13:35

Wersow uwielbia rozmawiać ze swoimi fanami, szczerze opowiadać o swoim życiu, a także ujawniać tajemnice. Gwiazda mediów społecznościowych, a prywatnie narzeczona Friza, postanowiła zdradzić, który dzień będzie dla niej najszczęśliwszy. Zrobiła to w dość nietypowy sposób, a internauci zaczęli mieć swoje teorie. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - najszczęśliwszy dzień

Ostatnio fani wspominali moment, gdy Wersow rozstała się z Frizem. Wywołał on wśród komentujących ogromne emocje. Równie głośno zrobiło się o tym, że Weronika Sowa ukrywa ciąże i ogłosi ją, gdy będzie odpowiedni moment. W temacie potomstwa należy zachować rozwagę i nie roznosić nieprawdziwych informacji. Niedawno sytuacja z Mortalciem i Kartonii pokazała, że do plotek, a także teorii spiskowych stworzonych przez fanów należy podchodzić z dużym dystansem, bo można w ten sposób nieświadomie kogoś skrzywdzić. Prawdą natomiast jest, że Wersow ujawniła, który dzień będzie dla niej najszczęśliwszy! Sama jednak musi się uzbroić w cierpliwość, bo jest to dość odległa data. Mimo to internauci kolejny raz mają swoją teorię i z przymrużeniem oka typują, co się wydarzy tego dnia.

Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - najszczęśliwszy dzień

Najszczęśliwszy dzień w życiu Wersow dopiero jest przed nią, idąc tokiem myślenia sanah, która w białej sukni śpiewa o tym w swoim najnowszym singlu. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski już planują wspólny ślub, który na pewno nie będzie publiczny i dowiemy się o nim zapewne po fakcie. Być może poinformuje o tym za pośrednictwem TikToka. Influencerka coraz częściej aktywna jest na popularnej platformie z krótkimi filmikami i skorzystała z filtru, który ma określić najszczęśliwszy dzień w 2023 roku. Komputer wylosował, że tym dniem będzie 18 grudnia. Nie wiadomo, co się wtedy wydarzy, ale internauci już mają swoje teorie!

Tego Wersow mocno żałuje! Chciała, by o tej wpadce zapomnieli wszyscy

Sonda
Czy wierzysz w tego typu filtry na TikToku?

Filmik na którym widać, który dzień dla Wersow ma być najszczęśliwszy w 20 godzin od publikacji miał ponad 1 milion wyświetleń i ponad 90 tysięcy polubień. Oprócz tego pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów typujących, co się stanie 18.12.2023. Żartują, pisząc:

  • i nagle 18.12.2023 film na kanale "KOCHANI JESTEM W CIĄŻY" - brzmi jeden z komentarzy;
  • może 3 piesek? moze teraz się będzie nazywać biszkopt I będzie kremowy - pyta fan;
  • chce tego dnia się dowiedzieć ze jest w ciąży - napisała jedna z internautek;
  • ślub, ciąża albo powrót ekipy 100% - napisała jedna z fanek.

Będziemy pilnować tego tematu i 18 grudnia 2023 dowiemy się, co takiego wydarzyło się w życiu Wersow :)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE